Alle producten
zoekwoorden [ hsd ] bij elkaar passen 311 producten.
Wijfje aan Vrouwelijke HSD-Kabelassemblage 4 de Kleur van Waterblue van de Speldenz Code
| Modelnummer: | HSD 4 PIN Connector And Cable |
|---|---|
| Impedantie: | 100Ω |
| Temperatuurwaaier: | -40° ~ +105°C |
Schakelaar 4+2 van PCB FAKRA HSD het Wijfje van Pin Code Z voor Automobiel
| Impedantie: | 100Ω |
|---|---|
| Frequentie: | Gelijkstroom aan 6 GHz |
| Isolatieweerstand: | ≥1000 MΩ |
De Kabel van pvc Jacker HSD LVDS aan Video de Outputlengte 20CM 0.5M 1M van GVIF
| Impedantie: | 100Ω |
|---|---|
| Spelden: | 4P |
| Jacker: | Pvc |
Duurzame Coaxiale FAKRA HSD LVDS 4 Pin Cable, Recht HSD-Wijfje aan Mannelijke Kabel
| Productnaam: | HSD-Kabel |
|---|---|
| Koppelingsmechanisme: | Duw-op |
| Temperatuurwaaier: | −40°C aan +105°C |
Automobiel de Kabelassemblage 4 van FAKRA HSD de Code van Speldend aan k-Codeschakelaar
| Frequentiegebied: | Gelijkstroom - 2 GHz |
|---|---|
| Toepassing: | Automobiel |
| Vastmakend Type: | Duw binnen |
Van de de Kabelassemblage van de gegevensoverdracht HSD de Codeh Schakelaar aan de Ministop van B USB voor Auto
| De dienst: | Steunoem&odm Orde |
|---|---|
| Impedantie: | 100 Ohm |
| Toepassing: | Automobiel |
Automobiel de Kabelz Code van de 4 Speldhsd Uitbreiding voor Auto Videointerface
| Productnaam: | De Kabel van FAKRA HSD |
|---|---|
| Richtlijn: | Rechtstreeks |
| Impedantie: | 100Ω |
Stabiele Code een de Uitbreidingskoord van HSD LVDS, Draagbare HSD-Kabelassemblage
| Richtlijn: | Rechtstreeks |
|---|---|
| Type: | Coaxiaal |
| Vastmakend Type: | Duw binnen |
Een Minib Kabel van Code Zwarte USB HSD, de Stabiele HSD-Kabel van de Gegevensuitbreiding voor Auto
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Speld: | 4 spelden |
| Het werk Voltage: | 335V r.m.s bij Overzees - niveau |
Multifunctionele HSD-Kabelassemblage Draagbare 4+2 Pin For Rear Camera
| Modelnummer: | De SPELDschakelaar van HSD 6 en kabels |
|---|---|
| Toepassing: | Automobiel |
| Spelden: | 6P |

