Alle producten
zoekwoorden [ fakra hsd ] bij elkaar passen 212 producten.
Stabiele de Kabel Lichtgewichtcode Z van HSD FAKRA LVDS aan H voor Video
| Schakelaartype: | HSD 4P Jack |
|---|---|
| Aansluiting 1: | Code Z, Waterblue-Kleur |
| Aansluiting 2: | Code H, Heide violette Kleur |
Duurzame h-Codefakra LVDS Kabel, de MINIb USB HSD LVDS Draad van Grey Color
| Omzettingsstijl: | HSD aan USB |
|---|---|
| HSD-Schakelaar: | HSD 4P Jack, h-Code |
| USB-Schakelaar: | MINI-B USB |
De duurzame Radioschakelaar die van FAKRA D 4+2 Pin High Speed Data For Auto huisvest
| Type: | De Kabelschakelaar van hoge snelheidsgegevens |
|---|---|
| code: | D-code |
| Speld: | 4+2PIN |
Praktische HSD-van de Assemblaged van de Draadkabel de Codefakra Schakelaar aan MINIb USB
| Omzettingsstijl: | HSD aan USB |
|---|---|
| HSD-Schakelaar: | HSD 4P Jack, de Code van D |
| USB-Schakelaar: | MINI-B USB |
Z Code aan Kabel 4 van FAKRA USB het Contact Multifunctionele Hoge snelheid van het Speldenmessing
| Impedantie: | 100Ω |
|---|---|
| Contact: | Messing |
| Het werk Voltage: | 335V r.m.s bij Overzees - niveau |
RF High Speed Data 4+4Pin FAKRA HSD Connector Code A Rechthoek Type
| Type aansluiting: | HSD 4+4P Jack |
|---|---|
| Aansluiting 2: | Codeer A, Zwarte Kleur |
| Frequentie: | Hoog |
Multifunctioneel Recht Type van FAKRA Z, 4+2 PIN Multi Scene LVDS FAKRA
| Type: | Fakrahsd LVDS 4+2 Speld |
|---|---|
| Schakelaartype: | Rechtstreeks |
| code: | Z-code, WaterBlue-Kleur |
Draagbare het Type van FAKRA Z Schakelaar Lichtgewicht 4+2 Pin For Automotive
| Type: | Fakrahsd LVDS 4+2 Speld |
|---|---|
| Schakelaartype: | PCB/Panel zet op |
| code: | Z-code, WaterBlue-Kleur |
Automobiel de Kabelz Code van de 4 Speldhsd Uitbreiding voor Auto Videointerface
| Productnaam: | De Kabel van FAKRA HSD |
|---|---|
| Richtlijn: | Rechtstreeks |
| Impedantie: | 100Ω |
4+4Pin rechthoek Fakra HSD connector - Code A voor automobielelektronica
| Type aansluiting: | HSD 4+4P Jack |
|---|---|
| Kleur: | Grafiet zwart / 9011 |
| Impedantie: | 100Ω |

