Alle producten
zoekwoorden [ fakra hsd ] bij elkaar passen 212 producten.
Zwarte kleur FAKRA HSD LVDS connector A code 4+2Pin voor voertuig GPS-signaal
| Werkspanning: | 60 V rms |
|---|---|
| Montage-type: | PCB-montage |
| Aantal posities: | 4+2Pin |
Auto de SchakelaarHoge-snelheidskanaal HSL van USB FAKRA HSD voor Videotransmissie
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Speld: | 4pin |
| Impedantie: | 90 Ω |
Assemblage van de auto de Stabiele FAKRA HSD Kabel, Code H aan de Kabel van de Hoge snelheidsgegevens van Z FAKRA
| Schakelaartype: | HSD 4P Jack |
|---|---|
| Aansluiting 1: | Code H, Heide violette Kleur |
| Aansluiting 2: | Code Z, Waterblue-Kleur |
De draagbare Kabel rechtstreeks 4 SPELDz Code FAKRA van HSD LVDS aan MINIb USB
| Omzettingsstijl: | HSD aan USB |
|---|---|
| HSD-Schakelaar: | HSD 4P Jack, z-Code |
| USB-Schakelaar: | MINI-B USB |
Code K aan de Uitbreidingskabel van D FAKRA HSD, Auto Videolvds HSD Kabel
| Schakelaartype: | HSD 4P Jack |
|---|---|
| Aansluiting 1: | Code K, Kerriekleur |
| Aansluiting 2: | Code D, Bordeaux violette Kleur |
Een MINIb USB Multiscène van de Codefakra HSD LVDS Kabel voor Automobiel
| Omzettingsstijl: | HSD aan USB |
|---|---|
| HSD-Schakelaar: | HSD 4P Jack, een Code, Zwarte Kleur |
| USB-Schakelaar: | MINI-B USB |
De zwarte de Kabelassemblage van LVDS HSD FAKRA codeert 4+2 Pin Durable For Car
| Type: | De Schakelaar van FAKRA HSD |
|---|---|
| code: | A-code |
| Kleur: | Zwart |
PCB van 4+2Pin HSD zetten van de de Kleurenstop van de Schakelaarcode C de Blauwe Rechte hoek voor Auto op
| Productnaam: | HSD-de Schakelaar van PCB |
|---|---|
| Type aansluiting: | De Coaxiale Schakelaar van rf |
| Impedantie: | 100Ω |
De automobiel Stabiele Kabel van LVDS FAKRA, z-Code HSD aan de Kabel van USB RJ45 FAKRA Ethernet
| Omzettingsstijl: | HSD aan USB |
|---|---|
| HSD-Schakelaar: | HSD 4P Jack, z-Code |
| USB-Schakelaar: | de haven van rj45 ethernet |
4 speldrf BMW HSD Kabel, Code K aan c-de Kabel van Schakelaarbmw FAKRA
| Schakelaartype: | HSD 4P Jack |
|---|---|
| Aansluiting 1: | Code K, rechte hoek, Kerriekleur |
| Aansluiting 2: | Code C, rechte, Blauwe Kleur |

