Alle producten
zoekwoorden [ code z fakra data transfer cable ] bij elkaar passen 178 producten.
Coaxiale HSD Schakelaar Automobiel 4+4 Pin Code van FAKRA rf een Stop 90 Graad
| Type: | De coaxiale schakelaar van rf |
|---|---|
| Schakelaartype: | PCB/Panel zet op |
| code: | A-code, Zwarte kleur |
Rechte hoekpcb zetten HSD-Kleur van de Schakelaar de Automobielcode Z Waterblue op
| Aantal Posities: | 4+2PIN |
|---|---|
| Code: | Z-code |
| Kleur: | WaterBluekleur |
PCB-montage FAKRA HSD-connector voor GSM-signaaloverdracht in voertuigen
| Impedantie: | 100Ω |
|---|---|
| Werkspanning: | 60 V rms |
| Aantal posities: | 4+2Pin |
4+2Pin FAKRA HSD Connector Rechtshoek Type Groen Kleur Voor Auto Radio
| Werkspanning: | 60 V rms |
|---|---|
| Aantal posities: | 4+2Pin |
| Paringscycli: | ≥ 25 |
FAKRA HSD Connector 4+2Pin voor auto GPS Telematics of Navigation
| Paringscycli: | ≥ 25 |
|---|---|
| Aantal posities: | speld 4+2 |
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
FAKRA HSD-connector 4Pin rechthoekig type voor auto GPS-telematica
| Montage-type: | PCB/Panel zet op |
|---|---|
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
| richtlijn: | Recht type |
Single Port FAKRA PCB-connector voor voertuighulpverwarming
| Type aansluiting: | FAKRA-de Schakelaar van PCB |
|---|---|
| Lichaamsrichtlijn: | Rechte hoektype |
| Codage: | B-code |
4+2Pin FAKRA HSD LVDS Connector Claret Violet Kleur Voor PCB Auto Video Radio
| Werkspanning: | 60 V rms |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
| Aantal posities: | 4+2Pin |
4+2Pin FAKRA HSD Connector PCB Mount RF Coaxial Connector Voor GPS
| Montage-type: | PCB/Panel zet op |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
| Paringscycli: | ≥ 25 |
FAKRA HSD-connector 4+2Pin voor automotive antenneverbindingen
| Montage-type: | PCB/Panel zet op |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
| Impedantie: | 100Ω |

