Alle producten
zoekwoorden [ code z fakra data transfer cable ] bij elkaar passen 178 producten.
FAKRA-verlengkabel FAKRA-Z-code rechtstreeks type naar KET-aansluitkabel
| Orientation: | Straight Type |
|---|---|
| Connector: | FAKRA Or Customized |
| Connector Type 1: | FAKRA Connector |
Aanvaard OEM&ODM FAKRA verlengkabel FAKRA tot KET connectorkabel
| Connector Type 1: | FAKRA Connector Z Code |
|---|---|
| Connector: | FAKRA Or Customized |
| Cable Length: | Client's Request |
Dubbele FAKRA-connector Z-code voor integratie van een antenne
| Type aansluiting: | FAKRA-Kabelschakelaar |
|---|---|
| Stylus van de connector: | Recht type |
| Werktemperatuur: | -40°C aan +125°C |
Op maat gemaakte FAKRA-verlengkabel FAKRA-Z-code tot KET-aansluitkabel
| Productcategorie: | FAKRA-Uitbreidingskabel |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -40℃ ~ +105℃ |
| Verbinding: | FAKRA of aangepast |
FAKRA-verlengkabel Dual FAKRA-Z-code rechthoekig type aansluitkabel
| Connector Type: | FAKRA Connector cable |
|---|---|
| Verbinding: | FAKRA of aangepast |
| Cable Color: | Water Blue Color |
FAKRA-verlengkabel rechtstreeks RF-FAKRA-connectorkabel voor GPS-antennes voor auto's
| Connector: | FAKRA Or Customized |
|---|---|
| Code: | Z-Code |
| Orientation: | Straight |
Extreme temperatuur Fakra Z-kabel voor automobieltoepassingen
| Naam van het product: | FAKRA Z-code naar KET-aansluitkabel |
|---|---|
| FAKRA-kleur: | Waterblauwe kleur |
| Impedantie: | 50Ω |
FAKRA Kabelverbinding rechtstreeks type in automotive radioverbindingen
| Kabellengte: | Op maat |
|---|---|
| Type aansluiting: | FAKRA-Kabelschakelaar |
| Impedantie: | 50 Ω |
Dual FAKRA kabelconnector antenneadapter voor verbeterde radioconnectiviteit
| Type aansluiting: | FAKRA-Kabelschakelaar |
|---|---|
| Kabellengte: | Op maat |
| Geslacht: | Mannetje/Wijfje |
FAKRA Coaxkabel Dual Set voor verbeterde GPS-navigatiesignalen
| Geslacht: | Mannetje/Wijfje |
|---|---|
| frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
| Terugkeerverlies: | ≥ 18 DB |

