Alle producten
zoekwoorden [ code z fakra data transfer cable ] bij elkaar passen 178 producten.
FAKRA HSD Connector 4+2Pin Wit Kleur Voor Automotive GPS Radio
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
|---|---|
| Montage-type: | PCB/Panel zet op |
| Impedantie: | 100Ω |
FAKRA HSD LVDS-connector voor IEEE 1394-toepassingen met hoge frequentie
| Toepassingen: | LVDS-camera, USB en IEEE 1394 toepassingen |
|---|---|
| Impedantie: | 100Ω |
| richtlijn: | Recht type |
FAKRA HSD LVDS-connector 4Pin rechthoekig type PCB-montage voor GSM-signaal van voertuigen
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
|---|---|
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
| Montage-type: | PCB/Panel zet op |
4+4 Pin FAKRA HSD Connector Rechte hoek voor automobielelektronica
| Impedantie: | 100Ω |
|---|---|
| Aantal posities: | 4+4PIN |
| richtlijn: | Rechte hoektype |
WaterBlue Color FAKRA HSD LVDS Connector 4+2Pin Z Code Voor LVDS Camera
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
|---|---|
| Montage-type: | PCB-montage |
| Aantal posities: | 4+2Pin |
Rechte type FAKRA HSD Connector PCB Mount Voor Auto Digitale Infotainment Electronics
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
|---|---|
| richtlijn: | Recht type |
| Aantal posities: | 4+2Pin |
4+2Pin FAKRA HSD Connector Rechterhoek Auto Voertuig LVDS Connectors Voor PCB Mount
| Aantal posities: | 4+2Pin |
|---|---|
| richtlijn: | Rechte hoektype |
| Werkspanning: | 60 V rms |
Zwarte kleur FAKRA HSD LVDS connector A code 4+2Pin voor voertuig GPS-signaal
| Werkspanning: | 60 V rms |
|---|---|
| Montage-type: | PCB-montage |
| Aantal posities: | 4+2Pin |
PCB van 4+2Pin HSD zetten van de de Kleurenstop van de Schakelaarcode C de Blauwe Rechte hoek voor Auto op
| Productnaam: | HSD-de Schakelaar van PCB |
|---|---|
| Type aansluiting: | De Coaxiale Schakelaar van rf |
| Impedantie: | 100Ω |
Rechthoek FAKRA HSD LVDS Connector PCB Mount Voor Auto Parking Verwarming
| richtlijn: | Rechte hoektype |
|---|---|
| Werkspanning: | 60 V rms |
| Montage-type: | PCB-montage |

