Alle producten
zoekwoorden [ fakra hsd connector ] bij elkaar passen 212 producten.
FAKRA HSD-connector 4+2Pin Z-code rechthoekig type PCB-verbinding
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
|---|---|
| Werkspanning: | 60 V rms |
| richtlijn: | Recht type |
FAKRA HSD Connector Voor LVDS 4+2pin HSD Code D Plug PCB Mount Connector
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
|---|---|
| Code: | D-code |
| Kleur: | Claret Violet/4004Kleur |
FAKRA HSD Connector Rechte hoek PCB-montage voor automobieltoepassingen
| richtlijn: | Rechte hoektype |
|---|---|
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
| Werkspanning: | 60 V rms |
De Schakelaar Witte Kleur 4+2 van FAKRA HSD de Schakelaar van Pin Coaxial PCB/Panel
| Montage-type: | PCB-montage |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
| Impedantie: | 100Ω |
FAKRA HSD-connector Witte kleur B-code PCB/paneelmontage-connector
| Kleur: | Witte kleur |
|---|---|
| Code: | B-code |
| Het werk voltage: | 60 V rms |
FAKRA HSD Connector 2x4Pin C-Code Twin PCB Board Connector Blauwe Car Connector
| Montage-type: | PCB/Panel zet op |
|---|---|
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
| Aantal posities: | 2x4 pin |
HSD-PCB-aansluiting voor automobiel voor hogesnelheidsgegevensoverdracht
| Type aansluiting: | HSD-de Schakelaar van PCB |
|---|---|
| Type: | RF coaxiale connector |
| Codering / kleur (auto): | Code C, Blauw |
FAKRA HSD-connector rechthoekig type voor automobielantenneverbindingen
| Montage-type: | PCB/Panel zet op |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
| Aantal posities: | 4 speld |
Code A Rechthoek Fakra HSD 4+4Pin High-Speed Data Connector
| Montage-type: | PCB-montage |
|---|---|
| Verbinding: | Grafiet zwart / 9011 |
| Impedantie: | 100 Ohm |
De automobiel Stabiele Kabel van LVDS FAKRA, z-Code HSD aan de Kabel van USB RJ45 FAKRA Ethernet
| Omzettingsstijl: | HSD aan USB |
|---|---|
| HSD-Schakelaar: | HSD 4P Jack, z-Code |
| USB-Schakelaar: | de haven van rj45 ethernet |

