Alle producten
zoekwoorden [ fakra hsd connector ] bij elkaar passen 212 producten.
FAKRA HSD Connector Auto Vehicle LVDS 4pin Signal Connector Voor Benz
| richtlijn: | Rechte hoektype |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
Rechte hoek Type Automotive FAKRA HSD Connector 4+2Pin H Code PCB Mount
| Code: | H-code |
|---|---|
| Frequentiegebied: | Gelijkstroom aan 6 GHz |
| richtlijn: | Typ van de stevige hoek |
PCB van FAKRA C zetten Coaxiale Schakelaar Rechte Type Enige Havenoem/ODM op
| Type aansluiting: | FAKRA-de Schakelaar van PCB |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -40°C ~ +105°C |
| Impedantie: | 50Ω |
FAKRA HSD Connector 100Ω PCB Mount 4+2 Contact Pin Connector voor Auto Radio
| Impedantie: | 100Ω |
|---|---|
| Werkende Temperatuur: | -40℃ aan +105℃ |
| Kleur: | groene kleur |
FAKRA HSD Connector PCB Mount 4+2 Contact Pin Connector Voor Auto Radio
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
|---|---|
| Kleur: | Claret Violet/4004Kleur |
| richtlijn: | Typ van de stevige hoek |
Van de de Schakelaar code-E zetten Groene Kleur van FAKRA HSD Rechte hoektype PCB op
| Code: | E-code |
|---|---|
| Impedantie: | 100Ω |
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
FAKRA HSD Connector Code E Plug 90 Grade PCB Mount Coaxial Connector
| Code: | E-code |
|---|---|
| Aantal Posities: | 4+2PIN |
| Werkende Temperatuur: | -40℃ aan +105℃ |
FAKRA HSD-connector OEM ODM Accepteer E-code coaxiale kabelconnector
| Aantal Posities: | 4pin |
|---|---|
| richtlijn: | Rechte hoektype |
| Impedantie: | 100Ω |
FAKRA HSD Connector 4Pin E Code Groen Kleur 90 Graden Plug Connector
| richtlijn: | Rechte hoektype |
|---|---|
| Impedantie: | 100Ω |
| Code: | E-code |
FAKRA HSD Connector Rechte PCB-montage voor verwarming van parkeergarages
| Montage-type: | PCB-montage |
|---|---|
| Aantal posities: | 4Pin |
| werkspanning: | 60 V rms |

