Alle producten
zoekwoorden [ fakra hsd connector ] bij elkaar passen 212 producten.
Blauwe Coaxiale Vrouwelijke, Rechte FAKRA de Schakelaarassemblage van FAKRA C
| Geslacht: | Wijfje |
|---|---|
| code: | C-code |
| Kleur: | Blauw |
Duurzame h-Codefakra LVDS Kabel, de MINIb USB HSD LVDS Draad van Grey Color
| Omzettingsstijl: | HSD aan USB |
|---|---|
| HSD-Schakelaar: | HSD 4P Jack, h-Code |
| USB-Schakelaar: | MINI-B USB |
90 PCB van de Graadfakra 4 Pin Connector Code E Stop zetten Rechte hoek op
| Type: | Coaxiaal |
|---|---|
| code: | E-code |
| Schakelaartype: | Rechte hoek, 90 Graad |
Praktische HSD-van de Assemblaged van de Draadkabel de Codefakra Schakelaar aan MINIb USB
| Omzettingsstijl: | HSD aan USB |
|---|---|
| HSD-Schakelaar: | HSD 4P Jack, de Code van D |
| USB-Schakelaar: | MINI-B USB |
H van de Assemblage de Vrouwelijke Jack To Fakra Z van de Codehsd FAKRA Kabel Mannelijke Hefboom
| Modelnummer: | De Schakelaar en de Kabel van HSD |
|---|---|
| Frequentie: | DC~6GHz |
| Richtlijn: | Rechtstreeks/Rechte hoek |
4 speldrf BMW HSD Kabel, Code K aan c-de Kabel van Schakelaarbmw FAKRA
| Schakelaartype: | HSD 4P Jack |
|---|---|
| Aansluiting 1: | Code K, rechte hoek, Kerriekleur |
| Aansluiting 2: | Code C, rechte, Blauwe Kleur |
Draagbare het Type van FAKRA Z Schakelaar Lichtgewicht 4+2 Pin For Automotive
| Type: | Fakrahsd LVDS 4+2 Speld |
|---|---|
| Schakelaartype: | PCB/Panel zet op |
| code: | Z-code, WaterBlue-Kleur |
Stabiele de Kabel Lichtgewichtcode Z van HSD FAKRA LVDS aan H voor Video
| Schakelaartype: | HSD 4P Jack |
|---|---|
| Aansluiting 1: | Code Z, Waterblue-Kleur |
| Aansluiting 2: | Code H, Heide violette Kleur |
Multifunctioneel Recht Type van FAKRA Z, 4+2 PIN Multi Scene LVDS FAKRA
| Type: | Fakrahsd LVDS 4+2 Speld |
|---|---|
| Schakelaartype: | Rechtstreeks |
| code: | Z-code, WaterBlue-Kleur |
Z Code aan Kabel 4 van FAKRA USB het Contact Multifunctionele Hoge snelheid van het Speldenmessing
| Impedantie: | 100Ω |
|---|---|
| Contact: | Messing |
| Het werk Voltage: | 335V r.m.s bij Overzees - niveau |

