Alle producten
zoekwoorden [ fakra hsd ] bij elkaar passen 212 producten.
Codeer een Mannelijk Comité van de Schakelaarpcb van FAKRA HSD opzetten voor Autoradio
| Type: | Coaxiaal |
|---|---|
| Schakelaartype: | PCB/Panel zet op |
| code: | A-code, Zwarte kleur |
90 PCB van de Graadfakra HSD Schakelaar zetten 4 Pin Code Z Stop voor Camera op
| Type: | De coaxiale schakelaar van rf |
|---|---|
| Schakelaartype: | PCB/Panel zet op |
| code: | Z-code, WaterBlue-Kleur |
FAKRA HSD LVDS-connector voor IEEE 1394-toepassingen met hoge frequentie
| Toepassingen: | LVDS-camera, USB en IEEE 1394 toepassingen |
|---|---|
| Impedantie: | 100Ω |
| richtlijn: | Recht type |
FAKRA HSD-connector 4+2Pin rechtstreeks type voor automobielantenneverbindingen
| Impedantie: | 100Ω |
|---|---|
| Werkspanning: | 60 V rms |
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
FAKRA HSD LVDS-connector 4Pin rechthoekig type PCB-montage voor GSM-signaal van voertuigen
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
|---|---|
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
| Montage-type: | PCB/Panel zet op |
FAKRA HSD-connector 4Pin rechthoekig type voor auto GPS-telematica
| Montage-type: | PCB/Panel zet op |
|---|---|
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
| richtlijn: | Recht type |
FAKRA HSD Connector 4+2Pin voor auto GPS Telematics of Navigation
| Paringscycli: | ≥ 25 |
|---|---|
| Aantal posities: | speld 4+2 |
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
OEM ODM FAKRA HSD LVDS 4 speldt een Code de Zwarte Kleurenschakelaar voor PCB opzet
| Impedantie: | 100 Ω |
|---|---|
| Temperatuurbereik: | −40°C~+105°C |
| Codering / kleur (auto): | Codeer A, Black/9005 |
Blauwe de Adapterpcb van de Kleurenfakra HSD Schakelaar zetten rechtstreeks 4 Contact Pin For Automotive op
| Montage-type: | PCB-montage |
|---|---|
| Kleur: | Blauwe Kleur |
| richtlijn: | Recht. |
OEM FAKRA HSD LVDS 4 pin connector voor auto radiocontroleerde parkeerverwarming
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
|---|---|
| Aantal posities: | 4Pin |
| Impedantie: | 100Ω |

