Alle producten
zoekwoorden [ u n i fakra hsd ] bij elkaar passen 216 producten.
FAKRA HSD Connector 4+2Pin Wit Kleur Voor Automotive GPS Radio
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
|---|---|
| Montage-type: | PCB/Panel zet op |
| Impedantie: | 100Ω |
De Stoppcb van de codec FAKRA HSD Schakelaar zetten Verticaal Pin Header Connector op
| richtlijn: | Recht type |
|---|---|
| Opzettend Type: | PCB zetten op |
| Aantal Posities: | 4pin |
de Schakelaar Dubbel C die van 2x4Pin FAKRA HSD Blauwe Kleur voor PCB coderen zet op
| Aantal Posities: | 2X4 signaalspelden |
|---|---|
| Opzettend Type: | PCB zetten op |
| Werkende temperatuur: | -40℃ aan +105℃ |
4+4 Pin FAKRA HSD Connector Rechte hoek voor automobielelektronica
| Impedantie: | 100Ω |
|---|---|
| Aantal posities: | 4+4PIN |
| richtlijn: | Rechte hoektype |
4+2Pin FAKRA HSD Connector Rechtshoek Type Groen Kleur Voor Auto Radio
| Werkspanning: | 60 V rms |
|---|---|
| Aantal posities: | 4+2Pin |
| Paringscycli: | ≥ 25 |
E-teken FAKRA HSD LVDS 4 Pin Connector Stop van de 90 Graad de Blauwe Kleur voor BMW
| richtlijn: | Rechte hoek |
|---|---|
| Opzettend Type: | PCB zetten op |
| Aantal Posities: | 4pin |
PCB-montage FAKRA HSD-connector voor GSM-signaaloverdracht in voertuigen
| Impedantie: | 100Ω |
|---|---|
| Werkspanning: | 60 V rms |
| Aantal posities: | 4+2Pin |
De automobiel Zwarte Kleur van de 4+2 Speldfakra HSD Schakelaar voor PCB zet op
| Montage-type: | PCB zetten/Comité opzetten op |
|---|---|
| Codering / kleur (auto): | Codeer A, Zwarte Kleur |
| Stylus van de connector: | Rechte hoek |
De Schakelaar van de de Speldc Codage HSD 2 van FAKRA HSD LVDS 2x4 voor PCB zet op
| Aantal Posities: | 2X4 signaalspelden |
|---|---|
| Werkende temperatuur: | -40℃ aan +105℃ |
| Opzettend Type: | PCB zetten op |
4+2Pin c-PCB van de Codefakra HSD Schakelaar zetten Stop voor LVDS-Camera/USB/IEEE 1394 op
| Type: | De Types van HSD +2 |
|---|---|
| Aantal Posities: | 4+2PIN |
| Opzettend Type: | PCB zetten op |

