Alle producten
zoekwoorden [ u n i fakra hsd ] bij elkaar passen 216 producten.
Rechte type FAKRA HSD Connector PCB Mount Voor Auto Digitale Infotainment Electronics
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
|---|---|
| richtlijn: | Recht type |
| Aantal posities: | 4+2Pin |
WaterBlue Color FAKRA HSD LVDS Connector 4+2Pin Z Code Voor LVDS Camera
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
|---|---|
| Montage-type: | PCB-montage |
| Aantal posities: | 4+2Pin |
Schakelaar 4+2 van PCB FAKRA HSD het Wijfje van Pin Code Z voor Automobiel
| Impedantie: | 100Ω |
|---|---|
| Frequentie: | Gelijkstroom aan 6 GHz |
| Isolatieweerstand: | ≥1000 MΩ |
Duurzame Coaxiale FAKRA HSD LVDS 4 Pin Cable, Recht HSD-Wijfje aan Mannelijke Kabel
| Productnaam: | HSD-Kabel |
|---|---|
| Koppelingsmechanisme: | Duw-op |
| Temperatuurwaaier: | −40°C aan +105°C |
FAKRA HSD LVDS 4 pin connector C code rechtstreeks type voor auto GPS radio
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
|---|---|
| Montage-type: | PCB-montage |
| Aantal posities: | 4Pin |
Automobiel de Kabelassemblage 4 van FAKRA HSD de Code van Speldend aan k-Codeschakelaar
| Frequentiegebied: | Gelijkstroom - 2 GHz |
|---|---|
| Toepassing: | Automobiel |
| Vastmakend Type: | Duw binnen |
Het praktische Mannetje van de de Kabelz Code van FAKRA HSD aan e-Codewijfje voor Automobiel
| Productnaam: | De automobielkabel van de Machtsschakelaar |
|---|---|
| Richtlijn: | Rechtstreeks |
| Koppelingsmechanisme: | Duw-op |
Rechthoek FAKRA HSD LVDS Connector PCB Mount Voor Auto Parking Verwarming
| richtlijn: | Rechte hoektype |
|---|---|
| Werkspanning: | 60 V rms |
| Montage-type: | PCB-montage |
OEM ODM FAKRA HSD LVDS 4Pin 100ohm Coaxiale 90 Graadstoppen en Schakelaar
| richtlijn: | Rechte hoek |
|---|---|
| Code: | C-code |
| Werkende temperatuur: | -40℃ aan +105℃ |
FAKRA HSD-connector rechthoekig type voor GPS-telematica of navigatie
| richtlijn: | Rechte hoektype |
|---|---|
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
| Paringscycli: | ≥ 25 |

