Alle producten
zoekwoorden [ u n i fakra hsd ] bij elkaar passen 216 producten.
de Schakelaarpcb van 4Pin FAKRA HSD zetten Verticaal Pin Headers Automotive Connector op
| richtlijn: | Recht type |
|---|---|
| Impedantie: | 100Ω |
| Code: | C-code |
4+2Pin C-code FAKRA HSD LVDS connector rechthoekig type voor GPS-telematica
| Montage-type: | PCB-montage |
|---|---|
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
| Impedantie: | 100Ω |
FAKRA HSD-connector 4+2Pin voor automotive antenneverbindingen
| Montage-type: | PCB/Panel zet op |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
| Impedantie: | 100Ω |
4+2Pin z-de Kleur van Waterblue van de Codefakra HSD Schakelaar voor PCB/Panel zet op
| Code: | Z-code |
|---|---|
| Aantal posities: | 4+2Pin |
| Montage-type: | PCB-montage |
4+2Pin FAKRA HSD Connector Rechterhoek Auto Voertuig LVDS Connectors Voor PCB Mount
| Aantal posities: | 4+2Pin |
|---|---|
| richtlijn: | Rechte hoektype |
| Werkspanning: | 60 V rms |
Rechthoek FAKRA HSD-connector 4+4 pin voor automotive LVDS-camera's
| Werkspanning: | 60 V rms |
|---|---|
| Aantal posities: | 4+4PIN |
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
FAKRA HSD LVDS 4 pin connector rechthoek type voor GPS-antenne
| Werkspanning: | 60 V rms |
|---|---|
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
| richtlijn: | Rechte hoektype |
C de Schakelaarpcb van de Code zetten Blauwe Kleur FAKRA HSD Stop voor BMW op
| Type: | De Types van HSD +2 |
|---|---|
| Aantal Posities: | 4+2PIN |
| Code: | C-code |
4+2Pin FAKRA HSD LVDS Connector Claret Violet Kleur Voor PCB Auto Video Radio
| Werkspanning: | 60 V rms |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
| Aantal posities: | 4+2Pin |
4+2Pin FAKRA HSD Connector PCB Mount RF Coaxial Connector Voor GPS
| Montage-type: | PCB/Panel zet op |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
| Paringscycli: | ≥ 25 |

