Alle producten
zoekwoorden [ z code hsd cable assembly ] bij elkaar passen 130 producten.
Schakelaar 4+2 van PCB FAKRA HSD het Wijfje van Pin Code Z voor Automobiel
| Impedantie: | 100Ω |
|---|---|
| Frequentie: | Gelijkstroom aan 6 GHz |
| Isolatieweerstand: | ≥1000 MΩ |
Frequentieklanten vragen om HSD-LVDS-kabel 100Ω Impedantie -40.C tot 105.C Temperatuurbereik
| Productnaam: | HSD-LVDS-kabel |
|---|---|
| Lange: | Verzoek van de cliënt |
| Impedantie van de kabel: | 100Ω |
HSD LVDS 2 in 1 kabel Z-codeverlengkabel voor auto-antenne radio
| Naam van het product: | HSD-LVDS-kabel |
|---|---|
| Lange: | Verzoek van de cliënt |
| Temperatuurbereik: | -40°C tot +105°C |
Praktische Kabel van het Autolvds Scherm, 12 Pin To 4 Vrouwelijke HSD de Uitbreidingskabel van de Spelde Code
| Type: | De Kabel van rf Cable/HSD |
|---|---|
| Lichaamsmateriaal: | Gegoten messing/Zink |
| Impedantie: | 100Ω |
Waterdichte HSD-kabel voor USB, IEEE 1394 en Ethernet-connectiviteit
| Product Name: | HSD Cable |
|---|---|
| Temperature Rating: | -40°C To +125°C |
| Frequency Range: | DC To 6GHz |
Waterdichte HSD-kabel voor geavanceerde bestuurdersassistentiesystemen (ADAS)
| Product Name: | HSD Cable |
|---|---|
| Cable Type: | Coaxial |
| Frequency Range: | DC To 6GHz |
Waterdichte HSD-kabel voor hogesnelheidsdigitale videotransmissie
| Product Name: | HSD Cable |
|---|---|
| Connector Pin: | 4Pin |
| Impedance: | 100 Ohm |
H de Code Praktische Multifunctioneel van de Coderf FAKRA Mannelijke Schakelaar H
| Type: | De coaxiale schakelaar van rf |
|---|---|
| Schakelaartype: | PCB/Panel zet op |
| code: | H-code, Heather Violet |
Waterdichte HSD-kabel voor hogesnelheidsgegevensoverdracht in de auto
| Product Name: | HSD Cable |
|---|---|
| Temperature Rating: | -40°C To +125°C |
| Cable Type: | Coaxial |
Waterdichte HSD-kabel voor LVDS-camera- en sensortoepassingen
| Product Name: | HSD Cable |
|---|---|
| Frequency Range: | DC To 6GHz |
| Temperature Rating: | -40°C To +125°C |

