Alle producten
zoekwoorden [ z code hsd cable assembly ] bij elkaar passen 132 producten.
4+4 Pin FAKRA HSD Connector Rechte hoek voor automobielelektronica
| Impedantie: | 100Ω |
|---|---|
| Aantal posities: | 4+4PIN |
| richtlijn: | Rechte hoektype |
De waterdichte Schakelaar Z Jack Lightweight Durable van de Autofakra Kabel
| Impedantie: | 100Ω |
|---|---|
| Frequentie: | Gelijkstroom aan 2 GHz |
| Isolatieweerstand: | ≥1000 MΩ |
4+2Pin FAKRA HSD Connector Rechtshoek Type Groen Kleur Voor Auto Radio
| Werkspanning: | 60 V rms |
|---|---|
| Aantal posities: | 4+2Pin |
| Paringscycli: | ≥ 25 |
Rechthoek FAKRA HSD-connector 4+4 pin voor automotive LVDS-camera's
| Werkspanning: | 60 V rms |
|---|---|
| Aantal posities: | 4+4PIN |
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
FAKRA HSD-connector 4+2Pin rechtstreeks type voor automobielantenneverbindingen
| Impedantie: | 100Ω |
|---|---|
| Werkspanning: | 60 V rms |
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
FAKRA HSD LVDS-connector 4Pin rechthoekig type PCB-montage voor GSM-signaal van voertuigen
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
|---|---|
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
| Montage-type: | PCB/Panel zet op |
FAKRA HSD-connector 4Pin rechthoekig type voor auto GPS-telematica
| Montage-type: | PCB/Panel zet op |
|---|---|
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
| richtlijn: | Recht type |
FAKRA HSD LVDS-connector voor IEEE 1394-toepassingen met hoge frequentie
| Toepassingen: | LVDS-camera, USB en IEEE 1394 toepassingen |
|---|---|
| Impedantie: | 100Ω |
| richtlijn: | Recht type |
FAKRA HSD Connector 4+2Pin Wit Kleur Voor Automotive GPS Radio
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
|---|---|
| Montage-type: | PCB/Panel zet op |
| Impedantie: | 100Ω |
Auto de SchakelaarHoge-snelheidskanaal HSL van USB FAKRA HSD voor Videotransmissie
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Speld: | 4pin |
| Impedantie: | 90 Ω |

