Alle producten
zoekwoorden [ z code hsd cable assembly ] bij elkaar passen 130 producten.
WaterBlue Color FAKRA HSD LVDS Connector 4+2Pin Z Code Voor LVDS Camera
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
|---|---|
| Montage-type: | PCB-montage |
| Aantal posities: | 4+2Pin |
Rechte type FAKRA HSD Connector PCB Mount Voor Auto Digitale Infotainment Electronics
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
|---|---|
| richtlijn: | Recht type |
| Aantal posities: | 4+2Pin |
FAKRA HSD LVDS 4 pin connector rechthoek type voor GPS-antenne
| Werkspanning: | 60 V rms |
|---|---|
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
| richtlijn: | Rechte hoektype |
Zwarte kleur FAKRA HSD LVDS connector A code 4+2Pin voor voertuig GPS-signaal
| Werkspanning: | 60 V rms |
|---|---|
| Montage-type: | PCB-montage |
| Aantal posities: | 4+2Pin |
4+2Pin C-code FAKRA HSD LVDS connector rechthoekig type voor GPS-telematica
| Montage-type: | PCB-montage |
|---|---|
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
| Impedantie: | 100Ω |
OEM FAKRA HSD LVDS 4 pin connector voor auto radiocontroleerde parkeerverwarming
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
|---|---|
| Aantal posities: | 4Pin |
| Impedantie: | 100Ω |
Blauwe Coaxiale Vrouwelijke, Rechte FAKRA de Schakelaarassemblage van FAKRA C
| Geslacht: | Wijfje |
|---|---|
| code: | C-code |
| Kleur: | Blauw |
De automobiel Zwarte Kleur van de 4+2 Speldfakra HSD Schakelaar voor PCB zet op
| Montage-type: | PCB zetten/Comité opzetten op |
|---|---|
| Codering / kleur (auto): | Codeer A, Zwarte Kleur |
| Stylus van de connector: | Rechte hoek |
FAKRA HSD LVDS 4 pin connector C code rechtstreeks type voor auto GPS radio
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
|---|---|
| Montage-type: | PCB-montage |
| Aantal posities: | 4Pin |
Zet Automobiel de Stop Rechte hoek 4+4 van de hoge snelheidshsd Schakelaar Speldpcb op
| Codering / kleur (auto): | Codeer A, Black/9005 |
|---|---|
| Pinnetje: | signaal 4 speldt 4 machtsspelden |
| Impedantie: | 100 Ω |

