Alle producten
zoekwoorden [ code z fakra data transfer cable ] bij elkaar passen 178 producten.
Dual FAKRA kabelconnector Wit kleur Auto Radio Antenna Adapter
| Type aansluiting: | FAKRA-Kabelschakelaar |
|---|---|
| Impedantie: | 50 Ω |
| Terugkeerverlies: | ≥ 18 DB |
FAKRA C Connector PCB Mount Rect RF Coaxial Connector Voor GPS Telematics
| Type: | FAKRA-de Schakelaar van PCB |
|---|---|
| Aantal Havens: | Enige Haven |
| Toepassing: | Coaxiale gegevenstransmissie, |
Mini Fakra Plug Right Angle-het Comité zet door Gaten Witte B Code op
| Productnaam: | Minifakra-Schakelaar |
|---|---|
| Productcategorie: | Rf-Schakelaars/Coaxiale Schakelaars |
| Modulaire behuizingen: | Vierling |
FAKRA Kabelverbinding Rechte type Verbeteren Parkeercamera Systemen
| het koppelen cycli: | ≥ 25 |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -40°C aan +125°C |
| Terugkeerverlies: | ≥ 18 DB |
Rechte FAKRA-connector voor radio- en antenneverbindingen in auto's
| Type aansluiting: | FAKRA-Kabelschakelaar |
|---|---|
| het koppelen cycli: | ≥ 25 |
| Impedantie: | 50 Ω |
Mini Automobiel de Schakelaarsoem van de Rechte hoekpcb van FAKRA ODM wordt goedgekeurd
| Productcategorie: | Rf-Schakelaars/Coaxiale Schakelaars |
|---|---|
| Code: | F-code |
| Kleur: | Nootbrown/8011 Kleur |
Dubbele FAKRA-kabelverbinding Plug-in Voertuignavigatie GPS-verbinding
| Type aansluiting: | FAKRA-Kabelschakelaar |
|---|---|
| Kabellengte: | Op maat |
| Geslacht: | Mannetje/Wijfje |
Mini Fakra B Code 50Ω Camera Connector Cable Voor Auto Automotive
| Productnaam: | Minifakra-Schakelaar |
|---|---|
| Productcategorie: | Rf-Schakelaars/Coaxiale Schakelaars |
| Code: | B-code |
FAKRA HSD Connector PCB Mount 4pin Rignt Angle Type Voor Auto Radio
| richtlijn: | Typ van de stevige hoek |
|---|---|
| Code: | D-code |
| Werktemperatuur: | -40℃ aan +105℃ |
RF Connector FAKRA C Rechthoek Plug PCB Mount Voor Auto GPS Telematics
| Aantal havens: | Eenvoudige haven |
|---|---|
| Montage-type: | PCB zetten/Comité opzetten op |
| Werktemperatuur: | -40°C ~ +105°C |

