Alle producten
zoekwoorden [ fakra hsd connector ] bij elkaar passen 212 producten.
FAKRA HSD LVDS 4+2Pin rechthoekig type voor montage op printplaat
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
|---|---|
| Aantal posities: | 4+2Pin |
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
FAKRA HSD LVDS 4Pin H Code PCB-verbinding voor auto-radio
| Montage-type: | PCB zetten op |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -40℃ aan +105℃ |
| Kleur: | Heather Violet/4003 Kleur |
FAKRA HSD PCB-verbinding voor GSM-signaaloverdracht in voertuigen
| Werkspanning: | 60 V rms |
|---|---|
| Aantal posities: | speld 4+2 |
| Paringscycli: | ≥ 25 |
Automobiele Kabel 4+2 van FAKRA BMW HSD Stal van de Kern de Antiinterferentie
| Productsleutelwoorden: | De Kabel van HSD LVDS |
|---|---|
| Modelnummer: | De SPELDschakelaar van HSD 4+2 en kabel |
| Geslacht: | Man vrouw |
FAKRA HSD LVDS 4 pin connector E-code rechthoekig type PCB-montage
| Frequentiegebied: | Gelijkstroom aan 6 GHz |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
| richtlijn: | Rechte hoektype |
ODM de Draagbare BMW HSD 4-kern H Jack For Benz van de Kabelassemblage
| Aansluiting 1: | Fakrahsd H rechte Stop |
|---|---|
| Aansluiting 2: | De Stop van de Fakrahsd H rechte hoek |
| Impendance: | 100 Ohm |
FAKRA-PCB-connector rechthoekige PCB-connector voor GPS-radio voor auto's
| Productcategorie: | FAKRA-de Schakelaar van PCB |
|---|---|
| Impedantie: | 100Ω |
| Aantal havens: | Eenvoudige haven |
FAKRA HSD LVDS 4 pin connector E-code Rechte hoek type Voor PCB-bevestiging
| Code: | E-code |
|---|---|
| Het werk voltage: | 60 V rms |
| Kleur: | Blaadgroene kleur |
Van de de Kabelassemblage 4Pin Z van LVDS MINIb HSD de Codeschakelaar aan USB 2,0 Speld 5
| Modelnummer: | HSD-Kabelassemblage |
|---|---|
| Gebruik: | Automobielinfotainment-Systemen |
| USB-TYPE: | USB 2,0 |
FAKRA HSD LVDS 4Pin B-code witte kleur rechthoekige PCB-verbinding
| Code: | B-code |
|---|---|
| richtlijn: | Recht type |
| Montage-type: | PCB zetten op |

