Alle producten
zoekwoorden [ fakra hsd connector ] bij elkaar passen 212 producten.
2X4Pin Blue C-code HSD-connector voor geavanceerde assistentiesystemen
| Configuratie: | 2X4Pin |
|---|---|
| Kleur: | Blauw |
| Toepassing: | Hoge snelheidsgegevensoverdracht |
2X4Pin blauw kleur C code HSD connector voor automotive toepassingen
| Speldconfiguratie: | 2X4Pin voor betrouwbare verbindingen |
|---|---|
| Hoofdkenmerk 4: | Impedantie van 100 ohm |
| Verbinding: | Code C, rechte, Blauwe Kleur |
FAKRA HSD LVDS PCB 4 pin connector code D rechthoek plug voor auto camera
| Impedantie: | 100Ω |
|---|---|
| Kleur: | Claret Violet/4004Kleur |
| Frequentiegebied: | Gelijkstroom aan 6 GHz |
PCB Mount Automotive FAKRA HSD LVDS 4Pin Connector 90 graden Plugs
| Werkspanning: | 60 V rms |
|---|---|
| Montage-type: | PCB zetten op |
| richtlijn: | Typ van de stevige hoek |
FAKRA HSD LVDS 4+2Pin Rigt Angle Type Panel Mount Door Hole D Code Plug
| Kleur: | Claret Violet/4004Kleur |
|---|---|
| Aantal Posities: | 4+2PIN |
| Impedantie: | 100Ω |
FAKRA HSD LVDS 4+2Pin H Code Rechte hoek Voertuigconnector GPS-signaal PCB
| Montage-type: | PCB-montage |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
BMW HSD Kabel Fakra HSD Kabel Audio & Video Kabels Autonavigatie
| Type aansluiting: | HSD (High Speed Data) |
|---|---|
| Verbinding: | Fakra HSD Plug |
| Impedantie: | 100Ω |
De Hoektypes van FAKRA HSD LVDS 4 Pin Coaxial Cable Connector Right voor PCB zetten op
| Code: | B-code |
|---|---|
| Montage-type: | PCB-montage |
| Aantal posities: | 4Pin |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN Rechte hoek Type OEM&ODM Accepteren B-code diensten
| Aantal Posities: | 4pin |
|---|---|
| Werkende Temperatuur: | -40℃ aan +105℃ |
| Kleur: | Witte kleur |
Automotive FAKRA HSD LVDS 4Pin High-speed Data Connector voor auto's
| richtlijn: | Rechte hoektype |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
| Paringscycli: | ≥ 25 |

