Alle producten
zoekwoorden [ fakra hsd connector ] bij elkaar passen 212 producten.
FAKRA PCB Connector Fakra E Plug PCB Mount Rechthoek Connector
| Type aansluiting: | FAKRA-de Schakelaar van PCB |
|---|---|
| Aantal Havens: | Enige Haven |
| Werktemperatuur: | -40°C ~ +105°C |
H Code aan z-Codekabel LVDS BMW, Duurzame de Transmissiekabel van HSD LVDS
| Punt: | De autotransmissie van de Voertuighoge snelheid |
|---|---|
| Aansluiting 1: | Fakrahsd H rechte Stop |
| Aansluiting 2: | Fakrahsd Z rechte Stop |
De dubbele Stal van de de Uitbreidingskabel van de Stopz Code FAKRA met Waterblue-Schakelaar
| Toepassing: | Telematica, multimedia, infotainment, GPS, navigatie |
|---|---|
| Spelden: | 2P |
| De Stijl van het schakelaarlichaam: | Rechtstreeks |
Praktische Kabel 4+2 de Code Jack For Car Audio van BMW HSD van Kernd
| Omzettingsstijl: | HSD aan HSD |
|---|---|
| Schakelaar: | Fakrahsd D Stop |
| Impendance: | 100 Ohm |
Stabiele Code een de Uitbreidingskoord van HSD LVDS, Draagbare HSD-Kabelassemblage
| Richtlijn: | Rechtstreeks |
|---|---|
| Type: | Coaxiaal |
| Vastmakend Type: | Duw binnen |
ODM Lichtgewichthsd de Codez Schakelaar van de Kabelassemblage aan de Haven van USB RJ45 Ethernet
| De dienst: | OEM ODM de dienst |
|---|---|
| Steunregeling: | Data overdracht |
| Toepassing: | Telematica, multimedia, infotainment, GPS, navigatie |
100 de Code van de Ohmhsd LVDS Kabel Z aan URENgt17 4P Bruine Schakelaar voor Auto
| Type: | Automobiel de Kabelassemblage van Fakra HSD |
|---|---|
| Toepassing: | Automobiel |
| Frequentie: | DC~6GHz |
De draagbare Schakelaar van de de Kabelh Code van Voertuig Audiogegevens HSD aan GVIF
| Type: | Audiogegevenskabel |
|---|---|
| code: | H-code, Heather Violet |
| Speld: | 4pin |
Automobiel de Assemblage Stabiele Z Code van de Signaalhsd Kabel aan USB 2,0 een Type
| Type: | De Speld van FAKRA HSD LVDS 4 |
|---|---|
| Geslacht: | Man vrouw |
| Frequentie: | Hoog |
Multifunctionele de Kabelcode Z van HSD LVDS aan Adapter van het de Uitbreidingskoord van GVIF de Video
| Punt: | Fakraz vlecht |
|---|---|
| code: | Z-code, WaterBlue-Kleur |
| Frequentie: | DC~6GHz |

