Alle producten
zoekwoorden [ fakra hsd connector ] bij elkaar passen 212 producten.
FAKRA HSD LVDS 4 pin D-code PCB-verbinding voor rechthoekige aansluiting
| Werkspanning: | 60 V rms |
|---|---|
| Paringscycli: | ≥ 25 |
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
Automotive FAKRA HSD LVDS 4 pin PCB Mount Right Angle Type Connector
| Aantal posities: | 4 speld |
|---|---|
| richtlijn: | Rechte hoektype |
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
FAKRA HSD 4+2 PIN 100Ω PCB Mount Coaxial Connector voor Automotive
| Kleur: | Witte kleur |
|---|---|
| richtlijn: | Recht type |
| Aantal Posities: | 4+2PIN |
FAKRA HSD Automotive Connector 4+2 6Pin Vehicle LVDS voor PCB-montage-types
| Aantal Posities: | 4+2PIN |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
| richtlijn: | Rechte hoektype |
Automotive FAKRA HSD LVDS 4+2Pin Connector E-code Voor PCB-montage
| Kleur: | Blaadgroene kleur |
|---|---|
| Het werk voltage: | 60 V rms |
| Aantal Posities: | 4+2PIN |
Waterdichte HSD-kabelmontage Vrouwelijke connector 4-pins hogesnelheidsdatakabel
| Modelnummer: | Coaxiaal |
|---|---|
| Type: | HSD |
| Geslacht: | Wijfje |
4 speld C aan z-de Draad van Codebmw HSD, Signaalhsd Mannetje aan Vrouwelijke Kabel
| Omzettingsstijl: | HSD aan HSD |
|---|---|
| Aansluiting 1: | Code C, Blauwe kleur |
| Aansluiting 2: | Code Z, Waterblue-Kleur |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN rechtstreeks type Z-code automobielconnector
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
|---|---|
| Montage-type: | PCB-montage |
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
FAKRA HSD LVDS Kabel 4 pin PCB Plug Jack connectoren voor voertuigschermen
| Productcategorie: | HSD-Schakelaar |
|---|---|
| Verbinding: | Code B, witte kleur. |
| lmpedance: | 100Ω |
Z Codewijfje aan de Kabelassemblage 4 van HSL HSD Pin For Auto Wire Harness
| Het werk Voltage: | 60 V rms |
|---|---|
| Frequentiegebied afhankelijk van kabeltype: | Gelijkstroom aan 6 GHz |
| Toepassing: | Automobiel |

