Alle producten
zoekwoorden [ fakra hsd connector ] bij elkaar passen 212 producten.
Coaxiale HSD Schakelaar Automobiel 4+4 Pin Code van FAKRA rf een Stop 90 Graad
| Type: | De coaxiale schakelaar van rf |
|---|---|
| Schakelaartype: | PCB/Panel zet op |
| code: | A-code, Zwarte kleur |
Automobiel 4 Speldhsd LVDS Kabel, z-de Kabel van de Codehsd Schakelaar
| Productsleutelwoorden: | De Kabel van BMW HSD |
|---|---|
| Puntnaam: | DE SPELD VAN BMW FAKRA HSD LVDS 4 |
| Geslacht: | Man vrouw |
FAKRA HSD LVDS-connector voor IEEE 1394-toepassingen met hoge frequentie
| Toepassingen: | LVDS-camera, USB en IEEE 1394 toepassingen |
|---|---|
| Impedantie: | 100Ω |
| richtlijn: | Recht type |
OEM FAKRA HSD LVDS 4 pin connector voor auto radiocontroleerde parkeerverwarming
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
|---|---|
| Aantal posities: | 4Pin |
| Impedantie: | 100Ω |
De Schakelaar van de de Speldc Codage HSD 2 van FAKRA HSD LVDS 2x4 voor PCB zet op
| Aantal Posities: | 2X4 signaalspelden |
|---|---|
| Werkende temperatuur: | -40℃ aan +105℃ |
| Opzettend Type: | PCB zetten op |
FAKRA HSD LVDS 4 pin connector rechthoek type voor GPS-antenne
| Werkspanning: | 60 V rms |
|---|---|
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
| richtlijn: | Rechte hoektype |
FAKRA HSD LVDS 4 pin connector C code rechtstreeks type voor auto GPS radio
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
|---|---|
| Montage-type: | PCB-montage |
| Aantal posities: | 4Pin |
De Automobielschakelaars van LVDS IP67 FAKRA, Waterdicht Beeldscherm FAKRA
| Impedantie: | 100Ω |
|---|---|
| Frequentie: | Gelijkstroom aan 2 GHz |
| Isolatieweerstand: | ≥1000 MΩ |
De automobielcode van de Rechte hoek Dubbele HSD Schakelaar C voor PCB zet op
| Codering / kleur (auto): | Code C, Blauw |
|---|---|
| Huisvestingsontwerp: | Dubbel. |
| Montage-type: | PCB zetten/Comité opzetten op |
De Speldfakra HSD Kabel van LVDS 4 Bedradingsuitrusting voor de Kabeladapter van de Autoantenne
| Toepassing: | Auto |
|---|---|
| De dienst: | OEM ODM keurt goed |
| Richtlijn: | Rechtstreeks |

