Alle producten
zoekwoorden [ fakra hsd connector ] bij elkaar passen 212 producten.
4+2Pin C-code FAKRA HSD LVDS connector rechthoekig type voor GPS-telematica
| Montage-type: | PCB-montage |
|---|---|
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
| Impedantie: | 100Ω |
Rechthoek FAKRA HSD LVDS Connector PCB Mount Voor Auto Parking Verwarming
| richtlijn: | Rechte hoektype |
|---|---|
| Werkspanning: | 60 V rms |
| Montage-type: | PCB-montage |
OEM ODM FAKRA HSD LVDS 4Pin 100ohm Coaxiale 90 Graadstoppen en Schakelaar
| richtlijn: | Rechte hoek |
|---|---|
| Code: | C-code |
| Werkende temperatuur: | -40℃ aan +105℃ |
Praktische Codee FAKRA GPS Schakelaar, 4+2Pins-GSM FAKRA HSD LVDS
| Type: | De Kabelschakelaar van hoge snelheidsgegevens |
|---|---|
| code: | E-code, Blad Green/6002 |
| Speld: | 4+2PIN |
De duurzame Radioschakelaar die van FAKRA D 4+2 Pin High Speed Data For Auto huisvest
| Type: | De Kabelschakelaar van hoge snelheidsgegevens |
|---|---|
| code: | D-code |
| Speld: | 4+2PIN |
ODM Stabiele FAKRA Automobielschakelaars, 4+2 PIN Panel Mount Fakra Code D
| code: | D-code |
|---|---|
| Schakelaartype: | Huisvesting |
| Speld: | 4+2PIN |
De rechte de Speldfakra Schakelaar van Coded 4, PCB zet de Schakelaar van FAKRA op D
| code: | D-code |
|---|---|
| Schakelaartype: | Rechtstreeks |
| Installatiekenmerken: | Door Gat/Oppervlakte zet op |
Van de de Uitbreidingskabel van de codeh Schakelaar FAKRA HSD Assemblage 4 Pin For Car Video Interface
| Schakelaartype: | HSD 4P Jack |
|---|---|
| Aansluiting 1: | Fakrahsd H rechte Stop |
| Aansluiting 2: | De Stop van de Fakrahsd H rechte hoek |
Coaxiale FAKRA HSD de Kabelcode K van rf aan c-Schakelaar voor Autoantenne
| Schakelaartype: | HSD 4P Jack |
|---|---|
| Aansluiting 1: | Code K, Kerriekleur |
| Aansluiting 2: | Code C, Blauwe Kleur |
Code B aan de Kabelassemblage van D FAKRA HSD voor Achterweergeven Reservecamera
| Schakelaartype: | HSD 4P Jack |
|---|---|
| Aansluiting 1: | Code B, Witte Kleur |
| Aansluiting 2: | Code D, Bordeaux violette Kleur |

