Alle producten
zoekwoorden [ fakra hsd connector ] bij elkaar passen 212 producten.
Zet Automobiel de Stop Rechte hoek 4+4 van de hoge snelheidshsd Schakelaar Speldpcb op
| Codering / kleur (auto): | Codeer A, Black/9005 |
|---|---|
| Pinnetje: | signaal 4 speldt 4 machtsspelden |
| Impedantie: | 100 Ω |
De waterdichte Schakelaar Z Jack Lightweight Durable van de Autofakra Kabel
| Impedantie: | 100Ω |
|---|---|
| Frequentie: | Gelijkstroom aan 2 GHz |
| Isolatieweerstand: | ≥1000 MΩ |
PCB van 4+2Pin HSD zetten van de de Kleurenstop van de Schakelaarcode C de Blauwe Rechte hoek voor Auto op
| Productnaam: | HSD-de Schakelaar van PCB |
|---|---|
| Type aansluiting: | De Coaxiale Schakelaar van rf |
| Impedantie: | 100Ω |
WaterBlue Color FAKRA HSD LVDS Connector 4+2Pin Z Code Voor LVDS Camera
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
|---|---|
| Montage-type: | PCB-montage |
| Aantal posities: | 4+2Pin |
Duurzame Coaxiale FAKRA HSD LVDS 4 Pin Cable, Recht HSD-Wijfje aan Mannelijke Kabel
| Productnaam: | HSD-Kabel |
|---|---|
| Koppelingsmechanisme: | Duw-op |
| Temperatuurwaaier: | −40°C aan +105°C |
Het praktische Mannetje van de de Kabelz Code van FAKRA HSD aan e-Codewijfje voor Automobiel
| Productnaam: | De automobielkabel van de Machtsschakelaar |
|---|---|
| Richtlijn: | Rechtstreeks |
| Koppelingsmechanisme: | Duw-op |
De multifunctionele FAKRA-Schakelaar Mannelijk Z van PCB voor Automobielindustrie
| Impedantie: | 100Ω |
|---|---|
| Frequentie: | Gelijkstroom aan 6 GHz |
| Isolatieweerstand: | ≥1000 MΩ |
Zwarte kleur FAKRA HSD LVDS connector A code 4+2Pin voor voertuig GPS-signaal
| Werkspanning: | 60 V rms |
|---|---|
| Montage-type: | PCB-montage |
| Aantal posities: | 4+2Pin |
Rechte hoekpcb zetten HSD-Kleur van de Schakelaar de Automobielcode Z Waterblue op
| Aantal Posities: | 4+2PIN |
|---|---|
| Code: | Z-code |
| Kleur: | WaterBluekleur |
4+4Pin rechthoek Fakra HSD connector - Code A voor automobielelektronica
| Type aansluiting: | HSD 4+4P Jack |
|---|---|
| Kleur: | Grafiet zwart / 9011 |
| Impedantie: | 100Ω |

