Alle producten
zoekwoorden [ fakra hsd connector ] bij elkaar passen 212 producten.
Rechte type FAKRA HSD Connector PCB Mount Voor Auto Digitale Infotainment Electronics
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
|---|---|
| richtlijn: | Recht type |
| Aantal posities: | 4+2Pin |
Schakelaar 4+2 van PCB FAKRA HSD het Wijfje van Pin Code Z voor Automobiel
| Impedantie: | 100Ω |
|---|---|
| Frequentie: | Gelijkstroom aan 6 GHz |
| Isolatieweerstand: | ≥1000 MΩ |
4+2Pin c-PCB van de Codefakra HSD Schakelaar zetten Stop voor LVDS-Camera/USB/IEEE 1394 op
| Type: | De Types van HSD +2 |
|---|---|
| Aantal Posities: | 4+2PIN |
| Opzettend Type: | PCB zetten op |
4+2Pin z-de Kleur van Waterblue van de Codefakra HSD Schakelaar voor PCB/Panel zet op
| Code: | Z-code |
|---|---|
| Aantal posities: | 4+2Pin |
| Montage-type: | PCB-montage |
Auto de SchakelaarHoge-snelheidskanaal HSL van USB FAKRA HSD voor Videotransmissie
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Speld: | 4pin |
| Impedantie: | 90 Ω |
FAKRA HSD-connector rechthoekig type voor GPS-telematica of navigatie
| richtlijn: | Rechte hoektype |
|---|---|
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
| Paringscycli: | ≥ 25 |
FAKRA HSD LVDS-connector 4Pin rechthoekig type PCB-montage voor GSM-signaal van voertuigen
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
|---|---|
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
| Montage-type: | PCB/Panel zet op |
OEM ODM FAKRA HSD LVDS 4 speldt een Code de Zwarte Kleurenschakelaar voor PCB opzet
| Impedantie: | 100 Ω |
|---|---|
| Temperatuurbereik: | −40°C~+105°C |
| Codering / kleur (auto): | Codeer A, Black/9005 |
E-teken FAKRA HSD LVDS 4 Pin Connector Stop van de 90 Graad de Blauwe Kleur voor BMW
| richtlijn: | Rechte hoek |
|---|---|
| Opzettend Type: | PCB zetten op |
| Aantal Posities: | 4pin |
4+2Pin FAKRA HSD LVDS Connector Claret Violet Kleur Voor PCB Auto Video Radio
| Werkspanning: | 60 V rms |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
| Aantal posities: | 4+2Pin |

