Alle producten
zoekwoorden [ hsd ] bij elkaar passen 316 producten.
FAKRA HSD-connector 4Pin rechthoekig type voor auto GPS-telematica
| Montage-type: | PCB/Panel zet op |
|---|---|
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
| richtlijn: | Recht type |
FAKRA HSD Connector 4+2Pin Wit Kleur Voor Automotive GPS Radio
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
|---|---|
| Montage-type: | PCB/Panel zet op |
| Impedantie: | 100Ω |
Rechte hoekpcb zetten HSD-Kleur van de Schakelaar de Automobielcode Z Waterblue op
| Aantal Posities: | 4+2PIN |
|---|---|
| Code: | Z-code |
| Kleur: | WaterBluekleur |
De Stoppcb van de codec FAKRA HSD Schakelaar zetten Verticaal Pin Header Connector op
| richtlijn: | Recht type |
|---|---|
| Opzettend Type: | PCB zetten op |
| Aantal Posities: | 4pin |
4+2Pin FAKRA HSD Connector Rechtshoek Type Groen Kleur Voor Auto Radio
| Werkspanning: | 60 V rms |
|---|---|
| Aantal posities: | 4+2Pin |
| Paringscycli: | ≥ 25 |
FAKRA HSD-connector rechthoekig type voor GPS-telematica of navigatie
| richtlijn: | Rechte hoektype |
|---|---|
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
| Paringscycli: | ≥ 25 |
C de Schakelaarpcb van de Code zetten Blauwe Kleur FAKRA HSD Stop voor BMW op
| Type: | De Types van HSD +2 |
|---|---|
| Aantal Posities: | 4+2PIN |
| Code: | C-code |
4+2Pin FAKRA HSD LVDS Connector Claret Violet Kleur Voor PCB Auto Video Radio
| Werkspanning: | 60 V rms |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
| Aantal posities: | 4+2Pin |
E-teken FAKRA HSD LVDS 4 Pin Connector Stop van de 90 Graad de Blauwe Kleur voor BMW
| richtlijn: | Rechte hoek |
|---|---|
| Opzettend Type: | PCB zetten op |
| Aantal Posities: | 4pin |
4+2Pin FAKRA HSD Connector PCB Mount RF Coaxial Connector Voor GPS
| Montage-type: | PCB/Panel zet op |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
| Paringscycli: | ≥ 25 |

