Alle producten
zoekwoorden [ hsd ] bij elkaar passen 311 producten.
4+2Pin z-de Kleur van Waterblue van de Codefakra HSD Schakelaar voor PCB/Panel zet op
| Code: | Z-code |
|---|---|
| Aantal posities: | 4+2Pin |
| Montage-type: | PCB-montage |
Rechthoek FAKRA HSD-connector 4+4 pin voor automotive LVDS-camera's
| Werkspanning: | 60 V rms |
|---|---|
| Aantal posities: | 4+4PIN |
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
Rechte type FAKRA HSD Connector PCB Mount Voor Auto Digitale Infotainment Electronics
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
|---|---|
| richtlijn: | Recht type |
| Aantal posities: | 4+2Pin |
WaterBlue Color FAKRA HSD LVDS Connector 4+2Pin Z Code Voor LVDS Camera
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
|---|---|
| Montage-type: | PCB-montage |
| Aantal posities: | 4+2Pin |
FAKRA HSD LVDS 4 pin connector rechthoek type voor GPS-antenne
| Werkspanning: | 60 V rms |
|---|---|
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
| richtlijn: | Rechte hoektype |
FAKRA HSD LVDS 4 pin connector C code rechtstreeks type voor auto GPS radio
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
|---|---|
| Montage-type: | PCB-montage |
| Aantal posities: | 4Pin |
OEM FAKRA HSD LVDS 4 pin connector voor auto radiocontroleerde parkeerverwarming
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
|---|---|
| Aantal posities: | 4Pin |
| Impedantie: | 100Ω |
Camerahsd LVDS Kabel 4 PIN Code een Vrouwelijke Praktische Uitbreiding
| Type: | De Kabel van rf Cable/HSD |
|---|---|
| Punt: | De autotransmissie van de Voertuighoge snelheid |
| Modelnummer: | De Kabelassemblage van de draaduitrusting |
OEM ODM FAKRA HSD LVDS 4Pin 100ohm Coaxiale 90 Graadstoppen en Schakelaar
| richtlijn: | Rechte hoek |
|---|---|
| Code: | C-code |
| Werkende temperatuur: | -40℃ aan +105℃ |
De coaxiale 4+2 z-Uitrusting van de Codehsd LVDS Uitbreiding voor Buick Automobiel
| Punt: | De autotransmissie van de Voertuighoge snelheid |
|---|---|
| Modelnummer: | De Kabelassemblage van de draaduitrusting |
| Type: | Coaxiaal |

