Alle producten
zoekwoorden [ hsd ] bij elkaar passen 316 producten.
PCB-montage FAKRA HSD-connector voor GSM-signaaloverdracht in voertuigen
| Impedantie: | 100Ω |
|---|---|
| Werkspanning: | 60 V rms |
| Aantal posities: | 4+2Pin |
De automobiel Zwarte Kleur van de 4+2 Speldfakra HSD Schakelaar voor PCB zet op
| Montage-type: | PCB zetten/Comité opzetten op |
|---|---|
| Codering / kleur (auto): | Codeer A, Zwarte Kleur |
| Stylus van de connector: | Rechte hoek |
De Schakelaar van de de Speldc Codage HSD 2 van FAKRA HSD LVDS 2x4 voor PCB zet op
| Aantal Posities: | 2X4 signaalspelden |
|---|---|
| Werkende temperatuur: | -40℃ aan +105℃ |
| Opzettend Type: | PCB zetten op |
de Schakelaar Dubbel C die van 2x4Pin FAKRA HSD Blauwe Kleur voor PCB coderen zet op
| Aantal Posities: | 2X4 signaalspelden |
|---|---|
| Opzettend Type: | PCB zetten op |
| Werkende temperatuur: | -40℃ aan +105℃ |
4+2Pin c-PCB van de Codefakra HSD Schakelaar zetten Stop voor LVDS-Camera/USB/IEEE 1394 op
| Type: | De Types van HSD +2 |
|---|---|
| Aantal Posities: | 4+2PIN |
| Opzettend Type: | PCB zetten op |
de Schakelaarpcb van 4Pin FAKRA HSD zetten Verticaal Pin Headers Automotive Connector op
| richtlijn: | Recht type |
|---|---|
| Impedantie: | 100Ω |
| Code: | C-code |
4+2Pin C-code FAKRA HSD LVDS connector rechthoekig type voor GPS-telematica
| Montage-type: | PCB-montage |
|---|---|
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
| Impedantie: | 100Ω |
FAKRA HSD-connector 4+2Pin voor automotive antenneverbindingen
| Montage-type: | PCB/Panel zet op |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
| Impedantie: | 100Ω |
4+4 Pin FAKRA HSD Connector Rechte hoek voor automobielelektronica
| Impedantie: | 100Ω |
|---|---|
| Aantal posities: | 4+4PIN |
| richtlijn: | Rechte hoektype |
Zwarte kleur FAKRA HSD LVDS connector A code 4+2Pin voor voertuig GPS-signaal
| Werkspanning: | 60 V rms |
|---|---|
| Montage-type: | PCB-montage |
| Aantal posities: | 4+2Pin |

