Alle producten
zoekwoorden [ hsd ] bij elkaar passen 311 producten.
Praktische Codee FAKRA GPS Schakelaar, 4+2Pins-GSM FAKRA HSD LVDS
| Type: | De Kabelschakelaar van hoge snelheidsgegevens |
|---|---|
| code: | E-code, Blad Green/6002 |
| Speld: | 4+2PIN |
90 PCB van de Graadfakra HSD Schakelaar zetten 4 Pin Code Z Stop voor Camera op
| Type: | De coaxiale schakelaar van rf |
|---|---|
| Schakelaartype: | PCB/Panel zet op |
| code: | Z-code, WaterBlue-Kleur |
Coaxiale HSD Schakelaar Automobiel 4+4 Pin Code van FAKRA rf een Stop 90 Graad
| Type: | De coaxiale schakelaar van rf |
|---|---|
| Schakelaartype: | PCB/Panel zet op |
| code: | A-code, Zwarte kleur |
Multifunctionele de Kabelcode Z van HSD LVDS aan Adapter van het de Uitbreidingskoord van GVIF de Video
| Punt: | Fakraz vlecht |
|---|---|
| code: | Z-code, WaterBlue-Kleur |
| Frequentie: | DC~6GHz |
Lichtgewicht de Kabelcode Z van HSD LVDS aan het Videoscherm van GVIF voor Honda
| Type: | De convertor van het autosignaal |
|---|---|
| Toepassing: | Audio & Video |
| code: | Z-code, WaterBlue-Kleur |
100 de Code van de Ohmhsd LVDS Kabel Z aan URENgt17 4P Bruine Schakelaar voor Auto
| Type: | Automobiel de Kabelassemblage van Fakra HSD |
|---|---|
| Toepassing: | Automobiel |
| Frequentie: | DC~6GHz |
OEM Praktische HSD LVDS het Koordadapter van de Kabelgvif Videouitbreiding
| Punt: | Automobielkabelassemblage |
|---|---|
| code: | Z-code, WaterBlue-Kleur |
| Frequentie: | Hoog |
Lichtgewichtgvif-Kabel Automobielhsd aan GVIF-Autoomzetting Bedradingsuitrusting
| Punt: | Automobielkabelassemblage |
|---|---|
| Frequentie: | Hoog |
| Temperatuurwaaier: | −40°C aan +105°C |
FAKRA HSD LVDS-connector voor IEEE 1394-toepassingen met hoge frequentie
| Toepassingen: | LVDS-camera, USB en IEEE 1394 toepassingen |
|---|---|
| Impedantie: | 100Ω |
| richtlijn: | Recht type |
De automobielcode van de Rechte hoek Dubbele HSD Schakelaar C voor PCB zet op
| Codering / kleur (auto): | Code C, Blauw |
|---|---|
| Huisvestingsontwerp: | Dubbel. |
| Montage-type: | PCB zetten/Comité opzetten op |

