Alle producten
zoekwoorden [ code z fakra data transfer cable ] bij elkaar passen 178 producten.
FAKRA HSD LVDS 4 PIN Rechte hoek Type OEM&ODM Accepteren B-code diensten
| Aantal Posities: | 4pin |
|---|---|
| Werkende Temperatuur: | -40℃ aan +105℃ |
| Kleur: | Witte kleur |
FAKRA HSD PCB-verbinding voor GSM-signaaloverdracht in voertuigen
| Werkspanning: | 60 V rms |
|---|---|
| Aantal posities: | speld 4+2 |
| Paringscycli: | ≥ 25 |
Automotive FAKRA HSD Connector H Code GPS Signal Voor PCB Mount
| Het werk voltage: | 60 V rms |
|---|---|
| Impedantie: | 100Ω |
| Werktemperatuur: | -40℃ aan +105℃ |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN rechtstreeks type Z-code automobielconnector
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
|---|---|
| Montage-type: | PCB-montage |
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
FAKRA HSD Connector Auto Vehicle LVDS 4pin Signal Connector Voor Benz
| richtlijn: | Rechte hoektype |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
FAKRA HSD-connector rechthoekig type PCB-montage voor automobiel
| richtlijn: | Rechte hoektype |
|---|---|
| Werkspanning: | 60 V rms |
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
FAKRA HSD LVDS 4Pin PCB Mount 4 Contact Pin Connector Voor Auto Radio
| Werkspanning: | 60 V rms |
|---|---|
| Montage-type: | PCB/Panel zet op |
| Aantal posities: | 4 speld |
FAKRA HSD LVDS 4+2Pin 90 graden PCB Mount Right Angle Coaxial Connector
| richtlijn: | Rechte hoektype |
|---|---|
| Het werk voltage: | 60 V rms |
| Werktemperatuur: | -40℃ aan +105℃ |
FAKRA HSD Connector 2x4Pin C-Code Twin PCB Board Connector Blauwe Car Connector
| Montage-type: | PCB/Panel zet op |
|---|---|
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
| Aantal posities: | 2x4 pin |
Automotive FAKRA HSD LVDS 4+2Pin Connector E-code Voor PCB-montage
| Kleur: | Blaadgroene kleur |
|---|---|
| Het werk voltage: | 60 V rms |
| Aantal Posities: | 4+2PIN |

