Alle producten
zoekwoorden [ fakra hsd connector ] bij elkaar passen 212 producten.
Codeer een Mannelijk Comité van de Schakelaarpcb van FAKRA HSD opzetten voor Autoradio
| Type: | Coaxiaal |
|---|---|
| Schakelaartype: | PCB/Panel zet op |
| code: | A-code, Zwarte kleur |
90 PCB van de Graadfakra HSD Schakelaar zetten 4 Pin Code Z Stop voor Camera op
| Type: | De coaxiale schakelaar van rf |
|---|---|
| Schakelaartype: | PCB/Panel zet op |
| code: | Z-code, WaterBlue-Kleur |
FAKRA HSD-connector 4+2Pin rechtstreeks type voor automobielantenneverbindingen
| Impedantie: | 100Ω |
|---|---|
| Werkspanning: | 60 V rms |
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
FAKRA HSD-connector 4Pin rechthoekig type voor auto GPS-telematica
| Montage-type: | PCB/Panel zet op |
|---|---|
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
| richtlijn: | Recht type |
FAKRA HSD Connector 4+2Pin voor auto GPS Telematics of Navigation
| Paringscycli: | ≥ 25 |
|---|---|
| Aantal posities: | speld 4+2 |
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
Blauwe de Adapterpcb van de Kleurenfakra HSD Schakelaar zetten rechtstreeks 4 Contact Pin For Automotive op
| Montage-type: | PCB-montage |
|---|---|
| Kleur: | Blauwe Kleur |
| richtlijn: | Recht. |
FAKRA HSD Connector 4+2Pin Wit Kleur Voor Automotive GPS Radio
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
|---|---|
| Montage-type: | PCB/Panel zet op |
| Impedantie: | 100Ω |
De Stoppcb van de codec FAKRA HSD Schakelaar zetten Verticaal Pin Header Connector op
| richtlijn: | Recht type |
|---|---|
| Opzettend Type: | PCB zetten op |
| Aantal Posities: | 4pin |
de Schakelaar Dubbel C die van 2x4Pin FAKRA HSD Blauwe Kleur voor PCB coderen zet op
| Aantal Posities: | 2X4 signaalspelden |
|---|---|
| Opzettend Type: | PCB zetten op |
| Werkende temperatuur: | -40℃ aan +105℃ |
4+4 Pin FAKRA HSD Connector Rechte hoek voor automobielelektronica
| Impedantie: | 100Ω |
|---|---|
| Aantal posities: | 4+4PIN |
| richtlijn: | Rechte hoektype |

