Alle producten
zoekwoorden [ fakra hsd ] bij elkaar passen 212 producten.
Rechte hoektype FAKRA HSD Schakelaarpcb zetten 4+2 Contact Pin Connector op
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
|---|---|
| Impedantie: | 100Ω |
| Code: | E-code |
FAKRA HSD LVDS 4Pin connector voor radio-gecontroleerde parkeerverwarming van auto's
| Kleur: | Claret Violet/4004Kleur |
|---|---|
| Impedantie: | 100Ω |
| Montage-type: | PCB-montage |
FAKRA HSD LVDS 4Pin connector -40°C tot +105°C OEM ODM geaccepteerd
| Het werk voltage: | 60 V rms |
|---|---|
| Aantal Posities: | 4pin |
| Montage-type: | PCB zetten op |
FAKRA HSD Connector Automotive Plug Rechthoek A Code 4Pin PCB Mount
| Montage-type: | PCB-montage |
|---|---|
| MOQ: | 20 stuks |
| Code: | A-code |
FAKRA HSD-connector rechthoekig type PCB-montage RF-connector voor auto-radio
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
|---|---|
| Werkspanning: | 60 V rms |
| Montage-type: | PCB/Panel zet op |
FAKRA HSD LVDS 4Pin PCB Mount RF Connector voor GSM-signaaloverdracht in voertuigen
| richtlijn: | Rechte hoektype |
|---|---|
| Aantal posities: | 4 speld |
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
FAKRA HSD Connector 4-Cole PCB Mount Rect Automotive Signal Connector
| richtlijn: | Recht type |
|---|---|
| Montage-type: | PCB zetten op |
| Kleur: | Witte kleur |
FAKRA HSD LVDS 4Pin coaxiale connector OEM&ODM Accepted voor automotive
| Impedantie: | 100Ω |
|---|---|
| Montage-type: | PCB/Panel zet op |
| Werktemperatuur: | -40℃ aan +105℃ |
Automobiele FAKRA HSD LVDS 4Pin E-code aansluiting rechthoekig type
| Werktemperatuur: | -40℃ aan +105℃ |
|---|---|
| Aantal Posities: | 4pin |
| Het werk voltage: | 60 V rms |
FAKRA HSD Connector 100Ω PCB Mount 4+2 Contact Pin Connector voor Auto Radio
| Impedantie: | 100Ω |
|---|---|
| Werkende Temperatuur: | -40℃ aan +105℃ |
| Kleur: | groene kleur |

