Alle producten
zoekwoorden [ fakra hsd ] bij elkaar passen 212 producten.
FAKRA HSD LVDS PCB 4 pin connector code D rechthoek plug voor auto camera
| Impedantie: | 100Ω |
|---|---|
| Kleur: | Claret Violet/4004Kleur |
| Frequentiegebied: | Gelijkstroom aan 6 GHz |
FAKRA HSD LVDS-connector D-code rechtstreeks type voor PCB/paneelmontage
| Kleur: | Bordeauxviolet/4004 Kleur |
|---|---|
| Werkende temperatuur: | -40℃ aan +105℃ |
| richtlijn: | Recht type |
FAKRA HSD Connector PCB Mount 4+2 Contact Pin Connector Voor Auto Radio
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
|---|---|
| Kleur: | Claret Violet/4004Kleur |
| richtlijn: | Typ van de stevige hoek |
PCB Mount Automotive FAKRA HSD LVDS 4Pin Connector 90 graden Plugs
| Werkspanning: | 60 V rms |
|---|---|
| Montage-type: | PCB zetten op |
| richtlijn: | Typ van de stevige hoek |
Van de de Schakelaar code-E zetten Groene Kleur van FAKRA HSD Rechte hoektype PCB op
| Code: | E-code |
|---|---|
| Impedantie: | 100Ω |
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
PCB/Panel Mount FAKRA HSD LVDS D Code Claret Violet/4004 Kleur 4+2Pin Voor BMW
| richtlijn: | Recht type |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -40℃ aan +105℃ |
| Frequentiegebied: | Gelijkstroom aan 6 GHz |
FAKRA HSD LVDS Connector 4+2Pin PCB Mount RF Connector voor Auto GPS
| Werkspanning: | 60 V rms |
|---|---|
| richtlijn: | Rechte hoektype |
| Aantal posities: | speld 4+2 |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN Connector B Code Rechte hoek Type Voor PCB-montage
| richtlijn: | Rechte hoektype |
|---|---|
| Werkende Temperatuur: | -40℃ aan +105℃ |
| Aantal Posities: | 4pin |
FAKRA HSD-connector D-codering Rechte voertuigconnector GPS-signaal PCB-montage
| frequentiebereik: | Gelijkstroom aan 6 GHz |
|---|---|
| richtlijn: | Recht type |
| Het werk voltage: | 60 V rms |
FAKRA HSD Connector Code E Plug 90 Grade PCB Mount Coaxial Connector
| Code: | E-code |
|---|---|
| Aantal Posities: | 4+2PIN |
| Werkende Temperatuur: | -40℃ aan +105℃ |

