Alle producten
zoekwoorden [ fakra hsd ] bij elkaar passen 212 producten.
Automotive FAKRA HSD LVDS Connector 4+2Pin PCB Mount Voor LVDS Camera
| richtlijn: | Rechte hoektype |
|---|---|
| Aantal posities: | speld 4+2 |
| Montage-type: | PCB/Panel zet op |
De Automobielschakelaars van LVDS IP67 FAKRA, Waterdicht Beeldscherm FAKRA
| Impedantie: | 100Ω |
|---|---|
| Frequentie: | Gelijkstroom aan 2 GHz |
| Isolatieweerstand: | ≥1000 MΩ |
FAKRA HSD LVDS 4Pin 90 graden PCB Mount Right Angle Coaxial Connector
| werkspanning: | 60 V rms |
|---|---|
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
| Code: | H-code |
FAKRA HSD LVDS 4+2Pin Rigt Angle Type Panel Mount Door Hole D Code Plug
| Kleur: | Claret Violet/4004Kleur |
|---|---|
| Aantal Posities: | 4+2PIN |
| Impedantie: | 100Ω |
FAKRA HSD LVDS 4Pin PCB/Panel Mount Connector OEM & ODM Accepteren
| Montage-type: | PCB/Panel zet op |
|---|---|
| Aantal Posities: | 4pin |
| Impedantie: | 100Ω |
FAKRA HSD-connector OEM ODM Accepteer E-code coaxiale kabelconnector
| Aantal Posities: | 4pin |
|---|---|
| richtlijn: | Rechte hoektype |
| Impedantie: | 100Ω |
FAKRA HSD Connector 4Pin E Code Groen Kleur 90 Graden Plug Connector
| richtlijn: | Rechte hoektype |
|---|---|
| Impedantie: | 100Ω |
| Code: | E-code |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN Connector Z-Code rechthoekig type PCB-montage
| Montage-type: | PCB zetten op |
|---|---|
| Kleur: | WaterBluekleur |
| Aantal Posities: | 4pin |
FAKRA HSD Connector Coaxial Right Angle Type PCB Mount Voor BMW
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
|---|---|
| Aantal posities: | 4+2Pin |
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
De automobielcode van de Rechte hoek Dubbele HSD Schakelaar C voor PCB zet op
| Codering / kleur (auto): | Code C, Blauw |
|---|---|
| Huisvestingsontwerp: | Dubbel. |
| Montage-type: | PCB zetten/Comité opzetten op |

