Alle producten
zoekwoorden [ fakra hsd ] bij elkaar passen 212 producten.
Hoogfrequente FAKRA HSD USB-connector DC tot 6 GHz voor stabiele gegevensoverdracht
| Paringscycli: | ≥ 25 |
|---|---|
| Werkspanning: | 60 V rms |
| Montage-type: | PCB/Panel zet op |
BMW HSD Kabel Fakra HSD Kabel Audio & Video Kabels Autonavigatie
| Type aansluiting: | HSD (High Speed Data) |
|---|---|
| Verbinding: | Fakra HSD Plug |
| Impedantie: | 100Ω |
Zet Automobiel de Stop Rechte hoek 4+4 van de hoge snelheidshsd Schakelaar Speldpcb op
| Codering / kleur (auto): | Codeer A, Black/9005 |
|---|---|
| Pinnetje: | signaal 4 speldt 4 machtsspelden |
| Impedantie: | 100 Ω |
FAKRA HSD Connector 4-Cole PCB Mount rechtstreekse connector voor LVDS camera
| Kleur: | Witte kleur |
|---|---|
| Code: | B-code |
| Montage-type: | PCB zetten op |
FAKRA HSD Connector Auto Vehicle LVDS 4pin Signal Connector Voor BMW
| Werkspanning: | 60 V rms |
|---|---|
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
| richtlijn: | Recht type |
FAKRA HSD LVDS 4+2Pin rechthoekig type voor montage op printplaat
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
|---|---|
| Aantal posities: | 4+2Pin |
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
FAKRA HSD LVDS PCB Mount RF Connector voor GPS Telematics of Navigation
| Montage-type: | PCB/Panel zet op |
|---|---|
| Werkspanning: | 60 V rms |
| Paringscycli: | ≥ 25 |
FAKRA HSD PCB-verbinding voor GSM-signaaloverdracht in voertuigen
| Werkspanning: | 60 V rms |
|---|---|
| Aantal posities: | speld 4+2 |
| Paringscycli: | ≥ 25 |
De multifunctionele FAKRA-Schakelaar Mannelijk Z van PCB voor Automobielindustrie
| Impedantie: | 100Ω |
|---|---|
| Frequentie: | Gelijkstroom aan 6 GHz |
| Isolatieweerstand: | ≥1000 MΩ |
4+2Pin FAKRA HSD Connector Code D Plug 90 Grade PCB Mount Coaxial Connector
| Aantal Posities: | 4+2PIN |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -40℃ aan +105℃ |
| Frequentiegebied: | Gelijkstroom aan 6 GHz |

