Alle producten
zoekwoorden [ fakra hsd ] bij elkaar passen 212 producten.
FAKRA HSD-connector rechthoekige voertuig LVDS-connectoren voor PCB-montage-types
| Montage-type: | PCB zetten op |
|---|---|
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
FAKRA HSD LVDS 4Pin H Code PCB-verbinding voor auto-radio
| Montage-type: | PCB zetten op |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -40℃ aan +105℃ |
| Kleur: | Heather Violet/4003 Kleur |
FAKRA HSD Connector 90 graden Plugs en connectoren voor PCB-montage
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
|---|---|
| Impedantie: | 100Ω |
| Montage-type: | PCB zetten op |
FAKRA HSD Connector Auto Vehicle LVDS 4pin Signal Connector Voor Benz
| richtlijn: | Rechte hoektype |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
FAKRA HSD Connector 100 Ohm Straight Solder D-Code voor in-car camera systemen
| Werktemperatuur: | -40℃ aan +105℃ |
|---|---|
| Aantal Posities: | 4+2PIN |
| richtlijn: | Recht type |
FAKRA HSD LVDS 4 pin connector E-code rechthoekig type PCB-montage
| Frequentiegebied: | Gelijkstroom aan 6 GHz |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
| richtlijn: | Rechte hoektype |
FAKRA HSD LVDS 4Pin B-code witte kleur rechthoekige PCB-verbinding
| Code: | B-code |
|---|---|
| richtlijn: | Recht type |
| Montage-type: | PCB zetten op |
FAKRA HSD LVDS 4 pin connector E-code Rechte hoek type Voor PCB-bevestiging
| Code: | E-code |
|---|---|
| Het werk voltage: | 60 V rms |
| Kleur: | Blaadgroene kleur |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN Rechte hoek Type OEM&ODM Accepteren B-code diensten
| Aantal Posities: | 4pin |
|---|---|
| Werkende Temperatuur: | -40℃ aan +105℃ |
| Kleur: | Witte kleur |
Rechte hoek Type Automotive FAKRA HSD Connector 4+2Pin H Code PCB Mount
| Code: | H-code |
|---|---|
| Frequentiegebied: | Gelijkstroom aan 6 GHz |
| richtlijn: | Typ van de stevige hoek |

