Alle producten
zoekwoorden [ hsd ] bij elkaar passen 316 producten.
H van de Assemblage de Vrouwelijke Jack To Fakra Z van de Codehsd FAKRA Kabel Mannelijke Hefboom
| Modelnummer: | De Schakelaar en de Kabel van HSD |
|---|---|
| Frequentie: | DC~6GHz |
| Richtlijn: | Rechtstreeks/Rechte hoek |
De automobiel Stabiele Kabel van LVDS FAKRA, z-Code HSD aan de Kabel van USB RJ45 FAKRA Ethernet
| Omzettingsstijl: | HSD aan USB |
|---|---|
| HSD-Schakelaar: | HSD 4P Jack, z-Code |
| USB-Schakelaar: | de haven van rj45 ethernet |
Signaal Blauwe Rechte hoek 4 de Dubbele HSD Schakelaar van de Speldc Code voor PCB
| Geslacht: | Mannetje |
|---|---|
| Type: | SMB |
| Toepassing: | Automobiel |
De beste van de Schakelaarwaterblue HSD van de Kwaliteitshsd Kabel Code Z voor Autovideo of Audio
| Productnaam: | De Kabel van HSD LVDS |
|---|---|
| Vastmakend Type: | Duw |
| Spelden: | 4P |
Rechte hoektype van hoge snelheidsgegevens zetten PCB 4+2 de Schakelaar van de Speldhsd LVDS Kabel op
| Modelnummer: | De schakelaar van HSD 4+2PIN |
|---|---|
| Temperatuurwaaier: | -40° ~ +105°C |
| Type: | SMB |
RF High Speed Data 4+4Pin FAKRA HSD Connector Code A Rechthoek Type
| Type aansluiting: | HSD 4+4P Jack |
|---|---|
| Aansluiting 2: | Codeer A, Zwarte Kleur |
| Frequentie: | Hoog |
Schakelaar van de de Speldhsd LVDS Kabel van hoge snelheidsgegevens de Automobiel rechtstreeks 4+2
| Modelnummer: | De schakelaar van HSD 4+2PIN |
|---|---|
| Temperatuurwaaier: | -40° ~ +105°C |
| Type: | SMB |
HSD-Z-code-connector voor GVIF-kabel voor geavanceerde voertuignetwerken
| Product Name: | HSD To GVIF LVDS Cable |
|---|---|
| Length: | Client's Request |
| Type: | Car Signal Converter |
4+4Pin rechthoek Fakra HSD connector - Code A voor automobielelektronica
| Type aansluiting: | HSD 4+4P Jack |
|---|---|
| Kleur: | Grafiet zwart / 9011 |
| Impedantie: | 100Ω |
Code A Rechthoek Fakra HSD 4+4Pin High-Speed Data Connector
| Montage-type: | PCB-montage |
|---|---|
| Verbinding: | Grafiet zwart / 9011 |
| Impedantie: | 100 Ohm |

