Alle producten
zoekwoorden [ hsd ] bij elkaar passen 311 producten.
De Schakelaarpcb van FAKRA HSD zetten de Groene Kleur van de Hefboome Code voor Radio op
| Type: | De coaxiale schakelaar van rf |
|---|---|
| code: | E-code |
| Kleur: | Groen blad |
HSD-LVDS-kabel Z-code High-Speed Data Transfer voor infotainment in de automobielindustrie
| Item: | Automotive Cable Assembly |
|---|---|
| Frequency: | High |
| Application: | Automotive |
HSD-LVDS-kabel met H-code 4-pin-connector voor automobieltoepassingen
| Impedantie: | 100Ω |
|---|---|
| Code: | H-code |
| Werktemperatuur: | -40℃ ~ +105℃ |
HSD LVDS-kabel 4pins C tot en met K Code voor videokabel voor autocamera's
| Connector1: | Code C, blauw. |
|---|---|
| Verbinding: | K-code, Curry. |
| lmpedance: | 100Ω |
BMW HSD Kabel Fakra HSD Kabel Audio & Video Kabels Autonavigatie
| Type aansluiting: | HSD (High Speed Data) |
|---|---|
| Verbinding: | Fakra HSD Plug |
| Impedantie: | 100Ω |
Hoogfrequente FAKRA HSD USB-connector DC tot 6 GHz voor stabiele gegevensoverdracht
| Paringscycli: | ≥ 25 |
|---|---|
| Werkspanning: | 60 V rms |
| Montage-type: | PCB/Panel zet op |
FAKRA HSD-connector rechthoekig type PCB-montage RF-connector voor auto-radio
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
|---|---|
| Werkspanning: | 60 V rms |
| Montage-type: | PCB/Panel zet op |
FAKRA HSD LVDS 4Pin PCB Mount RF Connector voor GSM-signaaloverdracht in voertuigen
| richtlijn: | Rechte hoektype |
|---|---|
| Aantal posities: | 4 speld |
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
FAKRA HSD Connector Rechthoek Type PCB Mount 4+2Pin Z Code Connector
| Paringscycli: | ≥ 25 |
|---|---|
| richtlijn: | Rechte hoektype |
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
Frequentietemperatuurkabel voor HSD-LVDS-systemen aangepaste lengte 100Ω Impedantie
| Impedantie van de kabel: | 100Ω |
|---|---|
| Productnaam: | HSD-LVDS-kabel |
| Temperatuurbereik: | -40°C tot +105°C |

