Alle producten
zoekwoorden [ hsd ] bij elkaar passen 311 producten.
FAKRA HSD LVDS 4Pin PCB Mount RF Connector voor GSM-signaaloverdracht in voertuigen
| richtlijn: | Rechte hoektype |
|---|---|
| Aantal posities: | 4 speld |
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
HSD Code A Plug 90 Grade 4+2Pin PCB Mount Rechthoek Coaxiale Connector
| Werkspanning: | 60 V rms |
|---|---|
| Aantal posities: | speld 4+2 |
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
BMW HSD kabelvoertuig/auto draad HSD GPS antenne verlengstuk
| Type aansluiting: | HSD (High Speed Data) |
|---|---|
| Artikel 1: | De autotransmissie van de Voertuighoge snelheid |
| Lange: | Verzoek van de cliënt |
BMW HSD LVDS-kabel Automotive voor achteruitkijk back-up LVDS-kabel
| Type aansluiting: | HSD (High Speed Data) |
|---|---|
| Product-sleutelwoorden: | HSD-LVDS-kabel |
| richtlijn: | Rechter type |
FAKRA HSD Connector PCB Mount 4pin Rignt Angle Type Voor Auto Radio
| richtlijn: | Typ van de stevige hoek |
|---|---|
| Code: | D-code |
| Werktemperatuur: | -40℃ aan +105℃ |
BMW HSD LVDS-kabel voor transmissie van auto's
| Product-sleutelwoorden: | HSD-LVDS-kabel |
|---|---|
| Type aansluiting: | HSD (High Speed Data) |
| Artikel 1: | De autotransmissie van de Voertuighoge snelheid |
FAKRA HSD LVDS 4Pin connector voor radio-gecontroleerde parkeerverwarming van auto's
| Kleur: | Claret Violet/4004Kleur |
|---|---|
| Impedantie: | 100Ω |
| Montage-type: | PCB-montage |
FAKRA HSD LVDS Connector 4+2Pin PCB Mount RF Connector voor Auto GPS
| Werkspanning: | 60 V rms |
|---|---|
| richtlijn: | Rechte hoektype |
| Aantal posities: | speld 4+2 |
Automotive FAKRA HSD LVDS 4Pin High-speed Data Connector voor auto's
| richtlijn: | Rechte hoektype |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
| Paringscycli: | ≥ 25 |
Automotive FAKRA HSD LVDS 4 pin PCB Mount Right Angle Type Connector
| Aantal posities: | 4 speld |
|---|---|
| richtlijn: | Rechte hoektype |
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |

