Alle producten
zoekwoorden [ hsd ] bij elkaar passen 311 producten.
HSD-kabelassemblage verbetert entertainment in de auto met HSD- tot GVIF-kabels
| Artikel 1: | Automobielkabelassemblage |
|---|---|
| Temperatuurbereik: | -40°C tot +105°C |
| HSD-Schakelaar: | Code H, rechte, violette kleur |
FAKRA HSD LVDS 4 pin D-code PCB-verbinding voor rechthoekige aansluiting
| Werkspanning: | 60 V rms |
|---|---|
| Paringscycli: | ≥ 25 |
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
FAKRA HSD-connector 4+2Pin Z-code rechthoekig type PCB-verbinding
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
|---|---|
| Werkspanning: | 60 V rms |
| richtlijn: | Recht type |
FAKRA HSD 4+2 PIN 100Ω PCB Mount Coaxial Connector voor Automotive
| Kleur: | Witte kleur |
|---|---|
| richtlijn: | Recht type |
| Aantal Posities: | 4+2PIN |
FAKRA HSD Connector 4 Pin PCB Mount Voor Benz Audi Achtercamera
| richtlijn: | Rechte hoektype |
|---|---|
| Impedantie: | 100Ω |
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
FAKRA HSD-connector D-codering Rechte voertuigconnector GPS-signaal PCB-montage
| frequentiebereik: | Gelijkstroom aan 6 GHz |
|---|---|
| richtlijn: | Recht type |
| Het werk voltage: | 60 V rms |
FAKRA HSD Connector Rechte PCB-montage voor verwarming van parkeergarages
| Montage-type: | PCB-montage |
|---|---|
| Aantal posities: | 4Pin |
| werkspanning: | 60 V rms |
FAKRA HSD Connector Auto Vehicle LVDS 4pin Signal Connector Voor BMW
| Werkspanning: | 60 V rms |
|---|---|
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
| richtlijn: | Recht type |
HSD-connector 4+4Pin geschikt voor LVDS-camera, USB en IEEE 1394-toepassingen
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
|---|---|
| Montage-type: | PCB/Panel zet op |
| Werkspanning: | 60 V rms |
FAKRA HSD LVDS PCB Mount RF Connector voor GPS Telematics of Navigation
| Montage-type: | PCB/Panel zet op |
|---|---|
| Werkspanning: | 60 V rms |
| Paringscycli: | ≥ 25 |

