Alle producten
zoekwoorden [ hsd ] bij elkaar passen 311 producten.
FAKRA HSD PCB-verbinding voor GSM-signaaloverdracht in voertuigen
| Werkspanning: | 60 V rms |
|---|---|
| Aantal posities: | speld 4+2 |
| Paringscycli: | ≥ 25 |
FAKRA HSD LVDS 4Pin PCB Mount 4 Contact Pin Connector Voor Auto Radio
| Werkspanning: | 60 V rms |
|---|---|
| Montage-type: | PCB/Panel zet op |
| Aantal posities: | 4 speld |
FAKRA HSD Connector Code E Plug 90 Grade PCB Mount Coaxial Connector
| Code: | E-code |
|---|---|
| Aantal Posities: | 4+2PIN |
| Werkende Temperatuur: | -40℃ aan +105℃ |
FAKRA HSD LVDS 4+2Pin rechthoekig type voor montage op printplaat
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
|---|---|
| Aantal posities: | 4+2Pin |
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
Automotive FAKRA HSD LVDS Connector 4+2Pin PCB Mount Voor LVDS Camera
| richtlijn: | Rechte hoektype |
|---|---|
| Aantal posities: | speld 4+2 |
| Montage-type: | PCB/Panel zet op |
Rechte hoektype FAKRA HSD Schakelaarpcb zetten 4+2 Contact Pin Connector op
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
|---|---|
| Impedantie: | 100Ω |
| Code: | E-code |
FAKRA HSD Connector Voor LVDS 4+2pin HSD Code D Plug PCB Mount Connector
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
|---|---|
| Code: | D-code |
| Kleur: | Claret Violet/4004Kleur |
4+2Pin FAKRA HSD Connector Code D Plug 90 Grade PCB Mount Coaxial Connector
| Aantal Posities: | 4+2PIN |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -40℃ aan +105℃ |
| Frequentiegebied: | Gelijkstroom aan 6 GHz |
FAKRA HSD LVDS-kabel 4-kernkabel voor BMW voertuigtransmissie
| Productnaam: | De Kabel van FAKRA HSD |
|---|---|
| Temperatuurclassificatie: | -40°C aan +125°C |
| Kabellengte: | Aanpasbaar |
FAKRA HSD Connector Rechte hoek PCB-montage voor automobieltoepassingen
| richtlijn: | Rechte hoektype |
|---|---|
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
| Werkspanning: | 60 V rms |

