Alle producten
zoekwoorden [ code c fakra hsd connector ] bij elkaar passen 210 producten.
De Schakelaarpcb van FAKRA HSD zetten h-de Gegevens Automobielschakelaar op van de Codehoge snelheid
| Type: | De coaxiale schakelaar van rf |
|---|---|
| Schakelaartype: | PCB zetten op |
| Geslacht: | Man vrouw |
De Schakelaarpcb van FAKRA HSD zetten de Groene Kleur van de Hefboome Code voor Radio op
| Type: | De coaxiale schakelaar van rf |
|---|---|
| code: | E-code |
| Kleur: | Groen blad |
FAKRA HSD Connector PCB Mount 4pin Rignt Angle Type Voor Auto Radio
| richtlijn: | Typ van de stevige hoek |
|---|---|
| Code: | D-code |
| Werktemperatuur: | -40℃ aan +105℃ |
Rechte hoektype FAKRA HSD Schakelaarpcb zetten 4+2 Contact Pin Connector op
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
|---|---|
| Impedantie: | 100Ω |
| Code: | E-code |
FAKRA HSD Connector 4-Cole PCB Mount Rect Automotive Signal Connector
| richtlijn: | Recht type |
|---|---|
| Montage-type: | PCB zetten op |
| Kleur: | Witte kleur |
FAKRA HSD Connector Automotive Plug Rechthoek A Code 4Pin PCB Mount
| Montage-type: | PCB-montage |
|---|---|
| MOQ: | 20 stuks |
| Code: | A-code |
FAKRA HSD-connector rechthoekig type PCB-montage RF-connector voor auto-radio
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
|---|---|
| Werkspanning: | 60 V rms |
| Montage-type: | PCB/Panel zet op |
HSD-PCB-aansluiting voor automobiel voor hogesnelheidsgegevensoverdracht
| Type aansluiting: | HSD-de Schakelaar van PCB |
|---|---|
| Type: | RF coaxiale connector |
| Codering / kleur (auto): | Code C, Blauw |
FAKRA HSD-connector D-codering Rechte voertuigconnector GPS-signaal PCB-montage
| frequentiebereik: | Gelijkstroom aan 6 GHz |
|---|---|
| richtlijn: | Recht type |
| Het werk voltage: | 60 V rms |
FAKRA HSD Connector 4-Cole PCB Mount rechtstreekse connector voor LVDS camera
| Kleur: | Witte kleur |
|---|---|
| Code: | B-code |
| Montage-type: | PCB zetten op |

