Alle producten
zoekwoorden [ code c fakra hsd connector ] bij elkaar passen 210 producten.
FAKRA HSD LVDS 4Pin PCB Mount 4 Contact Pin Connector Voor Auto Radio
| Werkspanning: | 60 V rms |
|---|---|
| Montage-type: | PCB/Panel zet op |
| Aantal posities: | 4 speld |
FAKRA HSD LVDS PCB-connector 4+2PIN Witte kleur voor ADAS GPS-navigatie
| Productcategorie: | HSD-de Schakelaar van PCB |
|---|---|
| Impedantie: | 100Ω |
| Verbinding: | Code B, witte kleur. |
FAKRA HSD LVDS 4+2Pin 90 graden PCB Mount Right Angle Coaxial Connector
| richtlijn: | Rechte hoektype |
|---|---|
| Het werk voltage: | 60 V rms |
| Werktemperatuur: | -40℃ aan +105℃ |
FAKRA HSD BMW Speed Data Cable HSD Draad voor camera Video Cable
| Type aansluiting: | HSD (High Speed Data) |
|---|---|
| Product-sleutelwoorden: | HSD-LVDS-kabel |
| Lange: | Verzoek van de cliënt |
LVDS-Type 4 van Bedradingsuitrusting hsd-h Video de outputkabel van Pin To GVIF kan worden aangepast
| Certificaat: | Allerlei elektronisch, huistoestel, autoproducten |
|---|---|
| Puntnaam: | De Speld van FAKRA HSD LVDS 4 |
| Toepassing: | Auto |
Single Port FAKRA Z Type Connector WaterBlue Color Voor Automotive
| Type aansluiting: | FAKRA-Schakelaar |
|---|---|
| Aantal havens: | Eenvoudige haven |
| Werktemperatuur: | -40°C ~ +105°C |
Schakelaar Rechte Type E van PCB van FAKRA de Coaxiale Code voor PCB zet op
| Type aansluiting: | FAKRA-de Schakelaar van PCB |
|---|---|
| Montage-type: | PCB-montage |
| Aantal havens: | Eenvoudige haven |
FAKRA RF PCB-connector rechthoekig type Single Port E Code-connector
| Codering / kleur (auto): | E-code, Groene Kleur |
|---|---|
| Aantal Havens: | Enige Haven |
| Impedantie: | 50Ω |
2X4Pin Blue C-code HSD PCB-connector voor communicatie in het voertuig
| Type: | 2X4Pin HSD-connector |
|---|---|
| Code: | C-code, Blauwe Kleur |
| Speldconfiguratie: | 2X4Pin voor betrouwbare verbindingen |
Hoge snelheidsgegevens 4 Pin Male Code een 90 Graadstoppen zetten Rechte hoekschakelaar op
| Richtlijn: | Rechte hoek |
|---|---|
| Vastmakend Type: | Duw |
| Schakelaartype: | PCB zetten op |

