Alle producten
zoekwoorden [ code c fakra hsd connector ] bij elkaar passen 210 producten.
FAKRA HSD Connector PCB Mount 4+2 Contact Pin Connector Voor Auto Radio
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
|---|---|
| Kleur: | Claret Violet/4004Kleur |
| richtlijn: | Typ van de stevige hoek |
FAKRA HSD Connector 4Pin E Code Groen Kleur 90 Graden Plug Connector
| richtlijn: | Rechte hoektype |
|---|---|
| Impedantie: | 100Ω |
| Code: | E-code |
FAKRA HSD-connector OEM ODM Accepteer E-code coaxiale kabelconnector
| Aantal Posities: | 4pin |
|---|---|
| richtlijn: | Rechte hoektype |
| Impedantie: | 100Ω |
FAKRA HSD Connector B Code Coaxiale connectoren van het rechte type voor PCB-montage
| Aantal Posities: | 4+2PIN |
|---|---|
| Code: | B-code |
| Impedantie: | 100Ω |
4+2Pin FAKRA HSD Connector Code D Plug 90 Grade PCB Mount Coaxial Connector
| Aantal Posities: | 4+2PIN |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -40℃ aan +105℃ |
| Frequentiegebied: | Gelijkstroom aan 6 GHz |
FAKRA HSD Connector Rechte PCB-montage voor verwarming van parkeergarages
| Montage-type: | PCB-montage |
|---|---|
| Aantal posities: | 4Pin |
| werkspanning: | 60 V rms |
Automotive FAKRA HSD Connector H Code GPS Signal Voor PCB Mount
| Het werk voltage: | 60 V rms |
|---|---|
| Impedantie: | 100Ω |
| Werktemperatuur: | -40℃ aan +105℃ |
FAKRA HSD Connector 4+2PIN 90 graden Plugs And Connector PCB Mount
| Aantal Posities: | 4+2PIN |
|---|---|
| Code: | D-code |
| Werktemperatuur: | -40℃ aan +105℃ |
FAKRA HSD Connector Auto Vehicle LVDS 4pin Signal Connector Voor BMW
| Werkspanning: | 60 V rms |
|---|---|
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
| richtlijn: | Recht type |
FAKRA HSD Connector 4 pin 90 Grade PCB Mount Rechthoek Coaxiale Connector
| Impedantie: | 100Ω |
|---|---|
| Aantal Posities: | 4pin |
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |

