Alle producten
zoekwoorden [ code c fakra hsd connector ] bij elkaar passen 210 producten.
De Automobielschakelaars van LVDS IP67 FAKRA, Waterdicht Beeldscherm FAKRA
| Impedantie: | 100Ω |
|---|---|
| Frequentie: | Gelijkstroom aan 2 GHz |
| Isolatieweerstand: | ≥1000 MΩ |
Duurzame Coaxiale FAKRA HSD LVDS 4 Pin Cable, Recht HSD-Wijfje aan Mannelijke Kabel
| Productnaam: | HSD-Kabel |
|---|---|
| Koppelingsmechanisme: | Duw-op |
| Temperatuurwaaier: | −40°C aan +105°C |
Zet Automobiel de Stop Rechte hoek 4+4 van de hoge snelheidshsd Schakelaar Speldpcb op
| Codering / kleur (auto): | Codeer A, Black/9005 |
|---|---|
| Pinnetje: | signaal 4 speldt 4 machtsspelden |
| Impedantie: | 100 Ω |
De Speldfakra HSD Kabel van LVDS 4 Bedradingsuitrusting voor de Kabeladapter van de Autoantenne
| Toepassing: | Auto |
|---|---|
| De dienst: | OEM ODM keurt goed |
| Richtlijn: | Rechtstreeks |
De waterdichte Schakelaar Z Jack Lightweight Durable van de Autofakra Kabel
| Impedantie: | 100Ω |
|---|---|
| Frequentie: | Gelijkstroom aan 2 GHz |
| Isolatieweerstand: | ≥1000 MΩ |
WaterBlue Color FAKRA HSD LVDS Connector 4+2Pin Z Code Voor LVDS Camera
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
|---|---|
| Montage-type: | PCB-montage |
| Aantal posities: | 4+2Pin |
Het praktische Mannetje van de de Kabelz Code van FAKRA HSD aan e-Codewijfje voor Automobiel
| Productnaam: | De automobielkabel van de Machtsschakelaar |
|---|---|
| Richtlijn: | Rechtstreeks |
| Koppelingsmechanisme: | Duw-op |
De multifunctionele FAKRA-Schakelaar Mannelijk Z van PCB voor Automobielindustrie
| Impedantie: | 100Ω |
|---|---|
| Frequentie: | Gelijkstroom aan 6 GHz |
| Isolatieweerstand: | ≥1000 MΩ |
Zwarte kleur FAKRA HSD LVDS connector A code 4+2Pin voor voertuig GPS-signaal
| Werkspanning: | 60 V rms |
|---|---|
| Montage-type: | PCB-montage |
| Aantal posities: | 4+2Pin |
Rechte hoekpcb zetten HSD-Kleur van de Schakelaar de Automobielcode Z Waterblue op
| Aantal Posities: | 4+2PIN |
|---|---|
| Code: | Z-code |
| Kleur: | WaterBluekleur |

