Alle producten
zoekwoorden [ code c fakra hsd connector ] bij elkaar passen 210 producten.
4+4Pin rechthoek Fakra HSD connector - Code A voor automobielelektronica
| Type aansluiting: | HSD 4+4P Jack |
|---|---|
| Kleur: | Grafiet zwart / 9011 |
| Impedantie: | 100Ω |
De draagbare Kabel rechtstreeks 4 SPELDz Code FAKRA van HSD LVDS aan MINIb USB
| Omzettingsstijl: | HSD aan USB |
|---|---|
| HSD-Schakelaar: | HSD 4P Jack, z-Code |
| USB-Schakelaar: | MINI-B USB |
Praktische HSD-van de Assemblaged van de Draadkabel de Codefakra Schakelaar aan MINIb USB
| Omzettingsstijl: | HSD aan USB |
|---|---|
| HSD-Schakelaar: | HSD 4P Jack, de Code van D |
| USB-Schakelaar: | MINI-B USB |
Een MINIb USB Multiscène van de Codefakra HSD LVDS Kabel voor Automobiel
| Omzettingsstijl: | HSD aan USB |
|---|---|
| HSD-Schakelaar: | HSD 4P Jack, een Code, Zwarte Kleur |
| USB-Schakelaar: | MINI-B USB |
Code K aan de Uitbreidingskabel van D FAKRA HSD, Auto Videolvds HSD Kabel
| Schakelaartype: | HSD 4P Jack |
|---|---|
| Aansluiting 1: | Code K, Kerriekleur |
| Aansluiting 2: | Code D, Bordeaux violette Kleur |
Assemblage van de auto de Stabiele FAKRA HSD Kabel, Code H aan de Kabel van de Hoge snelheidsgegevens van Z FAKRA
| Schakelaartype: | HSD 4P Jack |
|---|---|
| Aansluiting 1: | Code H, Heide violette Kleur |
| Aansluiting 2: | Code Z, Waterblue-Kleur |
Z Code aan Kabel 4 van FAKRA USB het Contact Multifunctionele Hoge snelheid van het Speldenmessing
| Impedantie: | 100Ω |
|---|---|
| Contact: | Messing |
| Het werk Voltage: | 335V r.m.s bij Overzees - niveau |
RF High Speed Data 4+4Pin FAKRA HSD Connector Code A Rechthoek Type
| Type aansluiting: | HSD 4+4P Jack |
|---|---|
| Aansluiting 2: | Codeer A, Zwarte Kleur |
| Frequentie: | Hoog |
ODM HSD LVDS Code van de Kabel de Rechte Hefboom Z aan 2,0 Type A USB met GLB
| Omzettingsstijl: | HSD aan USB |
|---|---|
| 1st Schakelaar: | HSD 4P Jack, z-Code |
| 2de Schakelaar: | USB2.0 een Type met GLB |
De Schakelaar B-Code van FAKRA HSD Witte PCB zetten de Coaxiale Schakelaar van rf voor GPS op
| Type: | De coaxiale schakelaar van rf |
|---|---|
| code: | B-code |
| Kleur: | wit |

