Alle producten
zoekwoorden [ code c fakra hsd connector ] bij elkaar passen 210 producten.
FAKRA HSD Connector Coaxial Right Angle Type PCB Mount Voor BMW
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
|---|---|
| Aantal posities: | 4+2Pin |
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
FAKRA HSD Connector 100 Ohm Straight Solder D-Code voor in-car camera systemen
| Werktemperatuur: | -40℃ aan +105℃ |
|---|---|
| Aantal Posities: | 4+2PIN |
| richtlijn: | Recht type |
Rechte hoek Type Automotive FAKRA HSD Connector 4+2Pin H Code PCB Mount
| Code: | H-code |
|---|---|
| Frequentiegebied: | Gelijkstroom aan 6 GHz |
| richtlijn: | Typ van de stevige hoek |
PCB van FAKRA C zetten Coaxiale Schakelaar Rechte Type Enige Havenoem/ODM op
| Type aansluiting: | FAKRA-de Schakelaar van PCB |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -40°C ~ +105°C |
| Impedantie: | 50Ω |
FAKRA HSD Connector 90 graden Plugs en connectoren voor PCB-montage
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
|---|---|
| Impedantie: | 100Ω |
| Montage-type: | PCB zetten op |
FAKRA HSD Connector Auto Vehicle LVDS 4pin Signal Connector Voor Benz
| richtlijn: | Rechte hoektype |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
FAKRA HSD-connector Witte kleur B-code PCB/paneelmontage-connector
| Kleur: | Witte kleur |
|---|---|
| Code: | B-code |
| Het werk voltage: | 60 V rms |
Van de de Schakelaar code-E zetten Groene Kleur van FAKRA HSD Rechte hoektype PCB op
| Code: | E-code |
|---|---|
| Impedantie: | 100Ω |
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
FAKRA HSD Connector Code E Plug 90 Grade PCB Mount Coaxial Connector
| Code: | E-code |
|---|---|
| Aantal Posities: | 4+2PIN |
| Werkende Temperatuur: | -40℃ aan +105℃ |
FAKRA HSD Connector 100Ω PCB Mount 4+2 Contact Pin Connector voor Auto Radio
| Impedantie: | 100Ω |
|---|---|
| Werkende Temperatuur: | -40℃ aan +105℃ |
| Kleur: | groene kleur |

