Alle producten
zoekwoorden [ code c fakra hsd connector ] bij elkaar passen 210 producten.
Rechte Duurzame de Schakelaarh Code 4+2 PIN For LVDS van FAKRA HSD
| Type: | Fakrahsd LVDS 4+2 Speld |
|---|---|
| Schakelaartype: | Rechtstreeks |
| code: | H-code, Heather Violet |
OEM Groene FAKRA HSD Schakelaar voor BMW-de Transmissie van Hoge snelheidsgegevens
| Type: | De Kabelschakelaar van hoge snelheidsgegevens |
|---|---|
| code: | E-code |
| Kleur: | Groen |
OEM de Draaduitrusting van de Codez FAKRA HSD Kabel LVDS voor het Schermvertoning
| Omzettingsstijl: | HSD aan HSD |
|---|---|
| Schakelaartype: | HSD 4P Jack, z-Code |
| Schakelaarrichtlijn: | Rechtstreeks |
Blauwe de Adapterpcb van de Kleurenfakra HSD Schakelaar zetten rechtstreeks 4 Contact Pin For Automotive op
| Montage-type: | PCB-montage |
|---|---|
| Kleur: | Blauwe Kleur |
| richtlijn: | Recht. |
FAKRA HSD Connector 4+2Pin Wit Kleur Voor Automotive GPS Radio
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
|---|---|
| Montage-type: | PCB/Panel zet op |
| Impedantie: | 100Ω |
Z Code 4 Speldfakra HSD Schakelaar Lichtgewicht voor Automobiel
| Type: | Video Coaxiale Gegevenstransmissie, |
|---|---|
| code: | Z Code |
| Kleur: | Waterblauw |
90 PCB van de Graadfakra HSD Schakelaar zetten 4 Pin Code Z Stop voor Camera op
| Type: | De coaxiale schakelaar van rf |
|---|---|
| Schakelaartype: | PCB/Panel zet op |
| code: | Z-code, WaterBlue-Kleur |
FAKRA HSD Connector 4+2Pin voor auto GPS Telematics of Navigation
| Paringscycli: | ≥ 25 |
|---|---|
| Aantal posities: | speld 4+2 |
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
FAKRA HSD-connector 4+2Pin rechtstreeks type voor automobielantenneverbindingen
| Impedantie: | 100Ω |
|---|---|
| Werkspanning: | 60 V rms |
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
4+2Pin FAKRA HSD Connector Rechtshoek Type Groen Kleur Voor Auto Radio
| Werkspanning: | 60 V rms |
|---|---|
| Aantal posities: | 4+2Pin |
| Paringscycli: | ≥ 25 |

