Alle producten
zoekwoorden [ code c fakra hsd connector ] bij elkaar passen 210 producten.
PCB-montage FAKRA HSD-connector voor GSM-signaaloverdracht in voertuigen
| Impedantie: | 100Ω |
|---|---|
| Werkspanning: | 60 V rms |
| Aantal posities: | 4+2Pin |
FAKRA HSD-connector 4Pin rechthoekig type voor auto GPS-telematica
| Montage-type: | PCB/Panel zet op |
|---|---|
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
| richtlijn: | Recht type |
de Schakelaar Dubbel C die van 2x4Pin FAKRA HSD Blauwe Kleur voor PCB coderen zet op
| Aantal Posities: | 2X4 signaalspelden |
|---|---|
| Opzettend Type: | PCB zetten op |
| Werkende temperatuur: | -40℃ aan +105℃ |
De automobiel Zwarte Kleur van de 4+2 Speldfakra HSD Schakelaar voor PCB zet op
| Montage-type: | PCB zetten/Comité opzetten op |
|---|---|
| Codering / kleur (auto): | Codeer A, Zwarte Kleur |
| Stylus van de connector: | Rechte hoek |
de Schakelaarpcb van 4Pin FAKRA HSD zetten Verticaal Pin Headers Automotive Connector op
| richtlijn: | Recht type |
|---|---|
| Impedantie: | 100Ω |
| Code: | C-code |
4+4 Pin FAKRA HSD Connector Rechte hoek voor automobielelektronica
| Impedantie: | 100Ω |
|---|---|
| Aantal posities: | 4+4PIN |
| richtlijn: | Rechte hoektype |
4+2Pin FAKRA HSD Connector PCB Mount RF Coaxial Connector Voor GPS
| Montage-type: | PCB/Panel zet op |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
| Paringscycli: | ≥ 25 |
FAKRA HSD-connector 4+2Pin voor automotive antenneverbindingen
| Montage-type: | PCB/Panel zet op |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
| Impedantie: | 100Ω |
De radio Coaxiale FAKRA HSD Schakelaar van rf een Code met de Gegevens van de Huisvestingshoge snelheid
| Type: | De Kabelschakelaar van hoge snelheidsgegevens HSD |
|---|---|
| code: | A-code |
| Kleur: | Zwart |
C de Schakelaarpcb van de Code zetten Blauwe Kleur FAKRA HSD Stop voor BMW op
| Type: | De Types van HSD +2 |
|---|---|
| Aantal Posities: | 4+2PIN |
| Code: | C-code |

