Alle producten
zoekwoorden [ code c fakra hsd connector ] bij elkaar passen 210 producten.
Rechthoek FAKRA HSD-connector 4+4 pin voor automotive LVDS-camera's
| Werkspanning: | 60 V rms |
|---|---|
| Aantal posities: | 4+4PIN |
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
Rechte type FAKRA HSD Connector PCB Mount Voor Auto Digitale Infotainment Electronics
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
|---|---|
| richtlijn: | Recht type |
| Aantal posities: | 4+2Pin |
4+2Pin FAKRA HSD Connector Rechterhoek Auto Voertuig LVDS Connectors Voor PCB Mount
| Aantal posities: | 4+2Pin |
|---|---|
| richtlijn: | Rechte hoektype |
| Werkspanning: | 60 V rms |
Schakelaar 4+2 van PCB FAKRA HSD het Wijfje van Pin Code Z voor Automobiel
| Impedantie: | 100Ω |
|---|---|
| Frequentie: | Gelijkstroom aan 6 GHz |
| Isolatieweerstand: | ≥1000 MΩ |
4+2Pin z-de Kleur van Waterblue van de Codefakra HSD Schakelaar voor PCB/Panel zet op
| Code: | Z-code |
|---|---|
| Aantal posities: | 4+2Pin |
| Montage-type: | PCB-montage |
4+2Pin c-PCB van de Codefakra HSD Schakelaar zetten Stop voor LVDS-Camera/USB/IEEE 1394 op
| Type: | De Types van HSD +2 |
|---|---|
| Aantal Posities: | 4+2PIN |
| Opzettend Type: | PCB zetten op |
Auto de SchakelaarHoge-snelheidskanaal HSL van USB FAKRA HSD voor Videotransmissie
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Speld: | 4pin |
| Impedantie: | 90 Ω |
FAKRA HSD-connector rechthoekig type voor GPS-telematica of navigatie
| richtlijn: | Rechte hoektype |
|---|---|
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
| Paringscycli: | ≥ 25 |
Van de de Uitbreidingskabel van de codeh Schakelaar FAKRA HSD Assemblage 4 Pin For Car Video Interface
| Schakelaartype: | HSD 4P Jack |
|---|---|
| Aansluiting 1: | Fakrahsd H rechte Stop |
| Aansluiting 2: | De Stop van de Fakrahsd H rechte hoek |
Code B aan de Kabelassemblage van D FAKRA HSD voor Achterweergeven Reservecamera
| Schakelaartype: | HSD 4P Jack |
|---|---|
| Aansluiting 1: | Code B, Witte Kleur |
| Aansluiting 2: | Code D, Bordeaux violette Kleur |

